Red Dead Redemption 2 [Ana Konu]

aslında abi sorun yok gıbı

alt%C4%B1n-at

1 Beğeni

Yayın var mı?

Yayın olur da remote play üzerinden olur hala capture card sıkıntılı :smiley:

hala oynuyoruz… ne diyeyim iyi olmuş oynayabilene ne güzel
online gelince çok değişir olaylar

simülasyon mu?
evet simülasyona kayılmış bitmiş farkını ortaya koymuş western olunca biraz daha yavaş işliyor ama gta6 bunun üzerine bu şekilde geldiğinde herkes memnun kalır andavallar yine kalmayaabilr

1 Beğeni

Capture card sorunu çözüldü beyler :smiley:

1 Beğeni

3 Beğeni

Bombardımana tutulmadık Hasan amca bunlar sayılmaz daha çok istiyoruz…

video burada garip bir şey varsa söyleyin bu 30mbps kaliteydi bir sonrak 41 mbps biraz da renk ayarı yaptım

1 Beğeni

Red Dead Redemption 2 yayını başladı… Twitch

1 Beğeni

Pintipanda yine yüklemiş oyunu. :joy::joy:

1 Beğeni

Red Dead Redemption 2’de Valentine bankasını soyuyoruz! Ardında borçları tahsil etmeye gidiyoruz. Oynanış videoları devam edecek.

3 Beğeni

Şu an hikayede %31’lik kısmını yaptım. Rhodes’de iki görev daha yaptım bu videodan sonra şimdi sırada iki büyük zengin aileyi soymak var. Dutch bunu yapmak istiyor para lazım :smiley: Hosea kadının çiftliğinde John ise Graylerin çiftliğinde…
Yarın oynayacağım çok keyif alıyorum da iki gündür fazla oynamaktan yoruldum. Baymadı… :smiley:
Oyun mükemmel ya akşam Talha Aynacı’nın Alkan Adaner’le yayını vardı orada da aynı şeyler söylendi. Yeni bir çağ başlatacak düzeyde oyun olmuş.
Yaşıyor bu oyun… içi cıvıl cıvıl…
Bir sürü olay var yan hikayeler görevler gerçekte ne olabilirse o olasılıklar var.

Ben hiç olmadıkça zamanda hep PC’yi yeniledim hem de gidip sonradan bu oyunu daha erken oynayabilmek ve PS4’ü desteklemek için konsol aldım oyuna da 347 TL ödedim. :smiley: Pişman değilim. Beklediğime değdi, beklediklerimi buldum. İlk videodan sonrasına kadar ne varsa paylaşılan her şeyde umduğum şeyler çıktı. Daha Online olayını görmedik orada da yenilikler olacaktır.
Ne koysalar gider…

PC’ye çıksa çok daha farklı şeyler olurdu şimdi millet konuşuyor oynayanlar beğeniyor oynayamayanlar laf çarpıyor saçmalıyor ya da sabırsızlıkla bekliyor ama PC’de olsaa her yer daha fazla RDR2 olurdu.
Millet o kadar abarttı gelmeden önce ben de abarttım değmiş. Sıradan bir oyun değil işte kimileri sektörün içinde olmasına rağmen anlayamıyor çünkü gerçek oyunlardan çok uzaklar… asıl oyuncunun ne istediğini kritik sıkıntıları görmek istemiyorlar.
Bundan sonra açık dünya oyunlarında böyle şeyler görmek istenir herhalde :smiley: çıtayı yükselttiler arayı açtılar herkes aynı şeyi söylüyor.

Oynamaya devam keşfetmek olayları izlemek çok iyi hikayeyi merak ediyorum oynamak istiyorum karakterler çünkü çok iyi hazırlanmış her şey yedirilmiş çete çete yani bu gta5 ile başlayan üçlü karakter yönetimi vs. anlatma odaklanma olayında ustalaşmışlar.

Çoğu şey başka oyunlarda da var diye bir olay var ama arkadaşım bu oyunda yakışıyor bunun olayı başka olması gerekiyor. Daha anlamlı oluyor tadını çıkarıyorsun anlıyorsun hissediyorsun.

Twitch yayınlarına bakarak sakın değerlendirmeyin incelemeleri okuyun izleyin gerisi önemli değil. Editöryal içerik yapmayanın … nokta

2 Beğeni

birkaç yeni görüntü balık tutmaya gitmiştik şimdi bir görev daha var onla ilgili ayrı video çekmek istiyorum ona

3 Beğeni

Silahlar çok iyi ya özellikle Tomahawk

Simuşu ilk atımı canımı ciğeri kaybettim
:frowning: çok koydu ulan yanlışlıkla geçen tren çarptı öldü garibim ulannnn

1 Beğeni

Yeni kıyafetlerim ve atım… :smiley:

https://socialclub.rockstargames.com/member/simulasyonturk/photos?title=rdr2&platform=ps4

2 Beğeni

Simuşun ölümünden sonra baya üzgün duruyorsun cidden :joy:

Bağcılar At Hırsızı mısın sen ya? Bu nasıl bir pozdur böyle. @HasanOfke

6 Beğeni

" Semt Bizim Ev Kira " oturuşu :smile: :smile:

ulan yaaa :cry:

Arthur yorulunca animasyonlar harika oluyor kaptırırsanız siz de yorgun hissediyorsunuz kendinizi çok güzel hissettirmişler :smiley:

Chapter 4’teyim. Saint Denis’e geçtik. Hikayenin %40’ını bitirdim. Şehir içinde FPS düşüyor sinir ediyor. Güncelleme ile düzelmesi lazım tadını kaçırır cinsten düşmeler var rahat hareket edemiyorsunuz. Gereksiz ışıkları kapatabilirler 1899 yılında o kadar ışığa ne gerek var yav :smiley:
Açıkçası şehirlerde girilebilecek yerleri az buluyorum. Saint Denis’de otel yok(ayrı olarak Saloon var zaten orada kalabiliyorsunuz duş alıyorsunuz) tabi kendimiz başka yerde kamp kurup yatabiliriz ama nebileyim genel olarak artabilirmiş bazı şeyler. Şehir içi güzel tasarlanmış ara sokaklar, evlerin arası, bahçeleri vs. karışıklık var. Chapter 3’ten itibaren her yaptığı görevi kayıt altına aldım. Epey video birikti…

Daha keşfedilecek çok şey var hikaye görevi değil… bir sürü ayrıntı var. Girince çıkamıyorum :smiley: PC için birkaç metin tamamlayıcı mobil uygulamada bulundu ama bekleyin çıkacaktır zaten biliyoruz :smiley: Red Dead Online çok daha önemli buradaki dünyayı birebir eksiksiz aktarmaları gerekiyor.

2 Beğeni