Red Dead Redemption 2 [Ana Konu]

Gereksiz bir çıkış olmuş. Neyse tekrar indirip oynayacak zamanı gelince :smile:

1 Beğeni

Oyunun önceden gönderilmemesini çekemediklerinden bu hareketler. Bir şekilde gündeme gelmeliler tabiki :joy:

ehehehe :smiley: neyse ben başlıyorum show yapmaya gerek yok beyler her şey herkesin harcı değil :smiley:

Show dan başka bişey değil yaptığı 3 gün sonra geri yükler zaten böyle yayıncılara sinir oluyorum

Ama orda gördüğüm olay herkesi delirtir. Bir ayı postunu kaybetti kafayı yedi adam.

Yinede bu tarz hareketlere gerek yok :slight_smile:

1 Beğeni

Karlı bölümdeyim artık çiftlikteyiz John kurtarıldı yani konuşuyoruz çete üyeleriyle :smiley:
iyi be…
ava gidicem beyler görüşrüz

1 Beğeni

Benim için sıkıntı yok eğer pc dedikoduları yalan değilse ilk alacağım yapımlardan olur zaten umarım lafta kalmaz pc için çıkması olayı

Oyunu silcek kadar değil bence sonuçta bazı oyunlarda en zorda bir yeri belki 1 gün boyunca geçemiyorum ama hiç silmedim yaptığı show artistlik

Chapter2 ye geçtim kamp kuruldu artık ilkbahardayız. Animasyonlar, fizikler, karakterler, atmosfer, hissiyat her şey güzel kimileri yok bu kadar at mı sürecez yok şunu mu yapacaz diye saçmalıyor olabilir PUBG oynayın ne diyim.
Rockstar yapmış daha başındayım ama devam edicez gece yarısına kadar :smiley: @Emre54
Kayıt aldım ama PS4 içinden fotoğraflar çektim.

Capture card nedense Windowsta görünmüyor Elgatonun yazılımından kaynkalı bir sıkıntı var beni de buldu lanet olsun :frowning: çözmeye çalışıyorum

Red Dead Redemption 2’den ekran görüntüleri

5 Beğeni

PS4 Slim görüntüleri bunlar dimi?

Rockstar belli çevrelerden ya da oyuncu gruplarından gelecek tepkileri biliyordur. Büyük inceleme sitelerinin 10 puan vermese çok şey etmeyin. Ama böyle sadık farklı bir kitle için geliştirilmiş gibi o yüzden Take Two çok büyük bir başarı satış beklemiyor yani GTA V gibi…

1 Beğeni

aynen slimde oynuyorum tv monitöründe biraz kötü olsa da yani büyük olunca yakından baktığımda nefret ediyorum ama çok iyi normal monitöre geçicem bir de sponsor monitör gelirse güzel olacak :smiley:

Hocam yakından niye bakıyorsun PC alışkanlığımı?Geç yayıl kanepeye rahat rahat oyna :smile:

yok yan masada ama yakın yani salona gidemem internet çekmiyor anasını satayım :smiley: yataktan oynucam artık şu capture card sorununu bi çözelbilsem rahat edicem

Atin ayaginda grafiklerde problem var. yada bana oyle geldi

1 Beğeni

@HasanOfke Avermedia’ya mesaj atsana capture card gönderirler

Resimdeki altyazılardan ingilizce seviyesi orta olan birisi rahatlıkla anlaşılır bir şekilde oynar diye düşünüyorum. Eğerki bundan çekinen birisi varsa diye…

bendeki olmazsa yazıcam mecburen sinir oldum