Red Dead Redemption 2 [Ana Konu]

Preloaded butonu aktif olmadı işte @HasanOfke

kapatıp aç tekrar tıkla

1 Beğeni

Aynen tamam şuanda başladı

DH Forum’da yorumlara bakıyorum da optimize GTA V kadar iyi değil anladığım kadarıyla. İyi diyebilen yok zaten optimize için. :frowning: Bir de bana öyle gelmiş olabilir, AMD ekran kartında optimize daha iyi gibi. Yorumladan bunu çıkardım şimdilik.

Ciddimisin ya ama bence olmasa bile kısa zamanda düzeltilir aşırı bi yoğunluk oldu bence onlarada bu kadar kısa sürede çıkarmaları

evet optimizasyon canımı sıktı

İnşallah kısa zamanda düzeltilir

@HasanOfke toplamda boyut 112.50 gb mi aga

2 Beğeni

Aslında şüphelenmek lazımdı. Çıkıştan 1 sene sonra duyuru ve anında sistem gereksimleri, 1 ay sonra da çıkış… GTA V’te çok rahatlardı. İlk çıkışından 9 ay sonra yeni nesil ve PC için duyurulmuştu ancak sistem gereksinimleri duyurudan 7 ay sonra belli olmuştu, bundan 3 ay sonra da oyun PC’ye çıkmıştı. Aradaki süre farkları inanılmaz. Sanki burada aceleye gelmiş gibi. Umarım sonu GTA IV gibi olmaz optimizede. Yani GTA IV hiçbir şekilde adam olmamıştı. Yeni sistemlerde bile sorunlu. Bir de ben oyun zaten uzun süre geliştirildi, herhalde Max Payne 3 ve GTA V gibi PC’ye önceden geliştirilmeye başlanmıştır diye düşünüyordum. Görünen o ki öyle değilmiş.

Sorun yaşayan çok, ortalık karışık :smiley: Hatta şuan Squirrel yayında, oyuna girebilmek için dakikalardır uğraşıyor.

Eminim yakında gelecek güncelleme ile sorunlar düzeltilecektir.

Bugün yaşananları görünce iyi ki Steam’ı bekliyorum dedirtti vallahi, yıl sonuna kadar optimize RDR2 oynarız inşallah.

1 Beğeni

Ön sipariş edenler şimdilik saç baş yoluyor. Steam için neden çıkmadığını şimdi daha iyi anlıyorum. Steam için olsaydı şuan olumsuz yorumlar dolu olurdu bu da oyunun kendisine zarar verirdi. Steam sürümü çıkana kadar birkaç yama çıkar steam de temiz bir versiyon olur.

Ben böyle beklemiyordum açıkcası üzdü ultimate aldım birde :frowning:

bir guncelleme geldi sanirim. bu arada ben girdim oynuyorum. simdilik bir sorun yasamadim.

Sorunsuz takılıyrum…

Sürüm biraz düzeltmiş gibi

derken şimdi donup oyundan attı :smiley: ahahaha

2 Beğeni

7 Beğeni

Ortam Efsane…

5 Beğeni