Pure Farming 2018 - Ana Konu ­čÜť

tar─▒m
ekonomi
ac─▒kd├╝nya

En k─▒sa zamanda video istiyoz heyecanland─▒m ┼čimdi

grafikler komple downgrade yemi┼č ├╝z├╝ld├╝m

AlmanyaÔÇÖda ba┼člad─▒m da :smiley: yapay zeka trafi─čin ├žiftli─čin ortas─▒ndan ge├žmesi ba┼čta korkuttu.

almanya haritas─▒

beyler pili├žlerim nas─▒l :smiley:

her ┼čey tamam da almanya ├žok k├╝├ž├╝k ya bir mahalle bile de─čil
ama en ├Ânemlisi s├╝r├╝┼č ├žok arcade basit sevemedim hasta olunca da daha bi sinirlendim :frowning: direksiyon hemen d├Ân├╝yor

tarla s├╝rmeÔÇŽ efektler do─čal olarak ├žok basit

i┼č├ži s├╝r├╝yor ┼ču an basit normal farmingdeki gibi otomatik geliyor devam ediyor
at├Âlyede tamir edebiliyoruz s├╝r├╝┼č sistemi, motor, lastikler diye ayr─▒l─▒yor

16 ocak s├╝r├╝m├╝n├╝ oynuyoruz

├çeltik ekimiÔÇŽ
bildi─čin su dolu tarla ama sadece i├žindesin efektleri yok bide aleti kullanmak ├žok basit ├žocuk oyunca─č─▒ gibi

Grafik olarak d├╝┼č├╝k bir oyun ama i├žerik olarak g├╝zel bu y├╝zden oynan─▒r gibi

e senin memleketin i┼čleri acemilik ├žekmezsin karde┼čim :rofl:

downgrade nedir nas─▒l yenir?

┼×uanki hali ne g├╝zel ya :smiley: ama be─čendim g├╝zel olmu┼č yirim

Eski surum 7.7gb aksam indirirken 3,9gb istedi biseylik oldugunu anladim sistem gereksinimlerinde hala 12 gb yer istiyor
Feci ayarsizlik var yine bir erken tanitim faciasi

Video ne zaman gelecek hasan abi ?

yine sulu tarlada sabanl─▒yoruz

Video i├žin bug├╝n yapsam m─▒ bilemiyorum. Ge├žen haftadan beri di┼č a─čr─▒s─▒ ile u─čra┼č─▒rken bir de nezle oldum :smiley:

:slight_smile:

Ge├žmi┼č olsun abi m├╝sayit oldu─čunda ayarlars─▒n

┼×imdi baz─▒ ayr─▒nt─▒lar─▒n yok olmas─▒ grafiklerin basitle┼čtirilmesi k├Ât├╝ ama Real Farm ├ž─▒k─▒┼č─▒n─▒ hat─▒rlarsak ona sonraki g├╝ncellemelerde grafiklere ciddi bir bak─▒m yap─▒lm─▒┼čt─▒.
Ayn─▒ onun gibi ┼ču an ┼čaka maka ger├žekten onun gibi duruyor.
Hevesliydim ama ├╝z├╝ld├╝m giresim yok. Pazartesi birka├ž soru haz─▒rlay─▒p g├Ânderece─čim. Bu gidi┼čle herhalde bu oyunlar─▒n bu ┼čekilde ├žok erken verilmesi faydadan ├žok zarar verecek. Railway Empiredaki sorun ├ž├Âz├╝ls├╝n de diye 2 ay bekledim ondan sonra oynad─▒m :smiley:

2018 Pure Farming y─▒l─▒ olacakken olanlara bak ya :smiley: ulan bu grafikler d├╝zelmesin g├Âr├╝cezÔÇŽ o kadar sevindik g├╝zel dedik millete

├žok basit geldi banada ya 18 y─▒l─▒nda ├ž─▒kan oyun

Hasan ge├žmi┼č olsun bende nezle oldum salg─▒n var san─▒rsam