Pure Farming 2018 - Ana Konu 🚜

Almanya’da başladım da :smiley: yapay zeka trafiğin çiftliğin ortasından geçmesi başta korkuttu.

almanya haritası

1 Beğeni

beyler piliçlerim nasıl :smiley:

her şey tamam da almanya çok küçük ya bir mahalle bile değil
ama en önemlisi sürüş çok arcade basit sevemedim hasta olunca da daha bi sinirlendim :frowning: direksiyon hemen dönüyor

1 Beğeni

tarla sürme… efektler doğal olarak çok basit

1 Beğeni

işçi sürüyor şu an basit normal farmingdeki gibi otomatik geliyor devam ediyor
atölyede tamir edebiliyoruz sürüş sistemi, motor, lastikler diye ayrılıyor

16 ocak sürümünü oynuyoruz

1 Beğeni

Çeltik ekimi…
bildiğin su dolu tarla ama sadece içindesin efektleri yok bide aleti kullanmak çok basit çocuk oyuncağı gibi

2 Beğeni

Grafik olarak düşük bir oyun ama içerik olarak güzel bu yüzden oynanır gibi

e senin memleketin işleri acemilik çekmezsin kardeşim :rofl:

downgrade nedir nasıl yenir?

Şuanki hali ne güzel ya :smiley: ama beğendim güzel olmuş yirim

Eski surum 7.7gb aksam indirirken 3,9gb istedi biseylik oldugunu anladim sistem gereksinimlerinde hala 12 gb yer istiyor
Feci ayarsizlik var yine bir erken tanitim faciasi

Video ne zaman gelecek hasan abi ?

yine sulu tarlada sabanlıyoruz

Video için bugün yapsam mı bilemiyorum. Geçen haftadan beri diş ağrısı ile uğraşırken bir de nezle oldum :smiley:

:slight_smile:

Geçmiş olsun abi müsayit olduğunda ayarlarsın

Şimdi bazı ayrıntıların yok olması grafiklerin basitleştirilmesi kötü ama Real Farm çıkışını hatırlarsak ona sonraki güncellemelerde grafiklere ciddi bir bakım yapılmıştı.
Aynı onun gibi şu an şaka maka gerçekten onun gibi duruyor.
Hevesliydim ama üzüldüm giresim yok. Pazartesi birkaç soru hazırlayıp göndereceğim. Bu gidişle herhalde bu oyunların bu şekilde çok erken verilmesi faydadan çok zarar verecek. Railway Empiredaki sorun çözülsün de diye 2 ay bekledim ondan sonra oynadım :smiley:

2018 Pure Farming yılı olacakken olanlara bak ya :smiley: ulan bu grafikler düzelmesin görücez… o kadar sevindik güzel dedik millete

1 Beğeni

çok basit geldi banada ya 18 yılında çıkan oyun

Hasan geçmiş olsun bende nezle oldum salgın var sanırsam

DAF CF Euro 6 damperli kamyon :smiley:

1 Beğeni

Notlarımı alıyorum gerçi downgrade olayından sonra artık hevesim kaçtı ama oynarken çok güzel şeyler görüyorsun işte bir şeyler var oyunda boş değil beyler :slight_smile:
mesela ürünleri çok farklı yerlere satıyoruz otel bunlara örnek montana haritasını gezdim her yerde bir şey var koca koca binalar dükkanlar farklı yerlerde evler vs. çeşitlilik var
bir sürü simge var haritada ürünlerle alakalı bir sürü yere sera bahçe inşa edebiliyoruz
temel sağlam böyle olduktan sonra techland ike sike yapacaktır
önizleme sürümünde sadece küçük bir facia :smiley: pc gamer bile aynı görüntüleri eklemiş yazık olmuş oyun böyle değildi la :frowning:
mutlaka güncelleme ile o keskinlik kenar yumuşatma çizim mesafesi gibi takıntılı konular düzelir buna şüphem yok
1 ay önceki sürümü oynuyoruz oyun bitmiş zaten

1 Beğeni