Pure Farming 2018 - Ana Konu 🚜

Kadın karakter geliyor.
Versatileag 4 çeker büyük traktör de geliyor.

Versatile 4WD Models 380-460
product_4WD_overview-EU

1 Beğeni

güncelleme yarın çıkıyormuş ben sistemi yedekliyorum bunu bıraktım bir bakarım ne var ne yok diye ama istediğim şeyler gelmiyor

-60% indirim ile 28,00 TL oyun şuan…

An itibariyle Pure Farming 2018 için %60 indirim yapılmış. 28 TL’ye satın alabilirsiniz.

Deluxe sürümü de 40 TL

Yarın güncelleme çıkacak. Çok hızlı düştü iyi de oldu yapacak bir şey yok ederi bu :slight_smile:

Multiplayer nerede ??? yok!!! modlama patladı
Techland pazarlama departmanının umudu kalmamış belli

Güncelleme çıktı 764mb iniyor…
Bilgileri yayınlarım bekleyin :slight_smile:

Bi ho alırım…
Yeni gelen DAF çekicisini aldım.

1 Beğeni

Pure Farming 2018’in 1.30 Güncellemesi
Ice Flames, 1.30 güncellemesi ile Pure Farming 2018’e yeni araçlar, lisanslar ve iyileştirilmiş özellikler getiriyor.

1 Beğeni

oyunu satın aldım biraz oynadım fena değil gibi,daha önceden farming simulator vb oyunları oynamadım sizce farming simulator 15 almak daha mı iyi olurdu.Daha deyatlı gibi geldi buna biraz alıştıktan sonra pişman olacakmışım gibi hissediyorum şu an türü ilk kez oynadıgım için iyi gibi

farming simulator 17 almalıydın eşekten ata binersin olsun :smiley:
pure farming güzeldir tamdır ama can sıkan olaylar var onun dışında ilk oyuna göre daha dolu bir şey çıkardılar hakkını yersek ayıp olur ve ciddi alternatif bir oyun oluştu
bence sen bunu oyna önümüzdeki haftalarda indirim falan olur fs17 alırsın ucuza sonra da fs19 çıkınca seni amele olarak oraya alırız :smiley:

2 Beğeni

İnceleme videosu atacakmısın güncelleme ile ilgili

kendileri video yayınladı zaten incelenecek bir şey yok

2 Beğeni

multiplayayer olsa :confused:

Ağustos ayında modlama yarışması yapılacakmış ve işte sonra gelecek güncellemeler…
Modlama yarışması zorlamayla olur ödüller açıklansın çerez niyetine katılırlar :slight_smile:

1 Beğeni

Ani fps düşüşleri için henüz bir çözüm yok mu? Oyunu oynayamıyorum takılmalardan.

1 Beğeni

Ses seda çıkmıyor kaç aydır sosyal ağlardan sürekli aynı şeyleri paylaşıyorlar. Ya bir şeyleri komple ciddi şekilde ele alıp geliştiriyorlar ya da olayı kapattılar. Bilemiyorum Techland memnun değildir ben de olmam ama eğer şu şu noktaya getirin dediyse bunun için uğraşıyorlarsa güzel olur ama bu saatten sonra geri dönüşü zor onca çaba anlaşma boşa gider. Yıl sonuna kadar bir şeyler gelir umarım oyunun yeni sürümü niyetine adını 2019 olarak değiştirmesinler de :smiley:

PS4 ve Xbox One için düzeltme güncellemesi çıktı

2 Beğeni

Bu oyunda fena patladı. Süper grafikler diye yola çıktılar çıkış o çıkış…

Bundan sonra düzeltemez kendini fs19 çıktıktan sonra iyice batarlar

1 Beğeni

1.4 güncellemesi yakında çıkıyormuş. Görüntüde bir ipucu var da bulamadım.

1 Beğeni

Pure Farming 2018 için 1.4 Güncellemesi Duyuruldu