Pure Farming 2018 - Ana Konu 🚜

Bor un pazarı geçti eşeği nereye sürerler bilmem… bunlar çıkarken şöyle olacak böyle olacak dediklerini halen tutturabilmiş değiller, neyin davasını güdüyorlar… Oyuna sahip olanlar için elbet bir gelişme fakat oynayanı adını hatırlayanı kaldı mı ki :thinking:

1 Beğeni

hasan bey video bekliyoruz bilginize. birde konsolada güncelleme gelecekmi acaba ondan bilginiz varmı.?

güncelleme her platforma çıkacak

1 Beğeni

güncelleme videosu

1 Beğeni

3 günlük ücretsiz oynama var

güncellemeyi biraz test ettim araç sürüş fiziklerinde bir farklılık var ancak yeterli değil ya da kendi görevini yerine getiriyor fazlasını istemiyorlar
grafik olayları da hala garip duruyor güncelleme geç çıktığı için millet oyundan vazgeçti burada basitmiş değilmiş olayından çok desteği güçlü bir şekilde görememe sorunu var deuz falan henüz almadım pek oynayacağımı da sanmıyorum bu saatten sonra multiplayer olsaydı uğraşırdık
indirimde alınır mı? hiç oynamadıysan alıp baştan sona bir şeyler yaparak oyalanbilirsin çünkü burada olan şeyler diğerlerinde yok
mesela seracılık, farklı ekinler yani çok farklı olaylar var oynarken sürekli diğer oyunları aklına getirip rahatsız etmene gerek de yok
15 tlden ucuza düşecektir alın deneyin denemeden bilemezsiniz role girdiğinizde oynuyorsunuz

2 Beğeni

Allah aşkına bu oyuna ne oldu gören duyan bilen varmı?

İyi günler bu oyunubaya takip ettiginizi gördüm pc de joistikle oynuyorum ama işçi kiralıyamadım bu konu hakkında bir bilginiz var mı

işçi kiralama bir tuşla çalışıyor son güncelleme yüklü mü?

Hocam şöle söyliyeyim oynu denemek amaçlı torrentten indirdim daha orjinal almadım ama şey diyor kiralıyabilecegin 5 işçin var diyor

zaman kaybetme boş oyun… fs oynamanı öneririm…

Farming Simulator 17-19 ikisinide indirdim çalıştırdım hatta türkçeye çevirdim ama jositikle oynatmıyor logitech f710

indirdiğim sürüm son çıkan güncellemeyi içeriyor mu bilmiyorum ama bir tuşa basıp kullanıyorsunuz 1.4.1 güncellemesi ile aynı tarlada birden fazla işçi kullanabilme gelmişti
yapay zeka zaten 1.4 güncellemesi ile geliştirildi ama kullandığın ekipmanlarda da ai işçi desteklenmiyor olabilir
oyun terk edildi oynaması zevkli değişik özelliklere sahip :frowning:
logitech f710 ile fs 19 oynayamaman garip olmuş klavye kontrollerinde doğru atadığına emin misin?

Valla herşeyi yaptım fs 17-18 için bir türlü tepki vermedi joistige sildim bende sinir oldum sonra Pure Farming 2018 buldum ondada iş problemi çıktı :slight_smile: orjinal satın almadıgım için olabilirmi bu fs 17-18 joistik çalıştırmama sorunu yada Pure Farming 2018 işçi tutamama sorunu

Hocam birşey daha sorucam steamdan aldıgın pure Farming 2018 türkçeye çevirebiliyoz mu

ahhh pure farming üzümlü kekim benim

3 Beğeni

:smiley:
çok iyi yerlere gelebilirdin…

Merhaba Bendede Siyah Ekran Veriyo Sadece Mause Gözüküyo Çözümünü Bilen Varsa Yazabilirmi ?