Pure Farming 2018 - Ana Konu 🚜

Buğün yok mi ki güncelleme :thinking:

Bu hafta güncelleme çıkarmayacaklarmış kritik noktları zaten düzelttiler.

rezalete bak ya gitti 120 tl oyun çıkalı bir ay oldu hala oynayamıyorz

1.1.4 güncellemesi yarın çıkacakmış. Sıradaki konsol güncellemesi için de çalışılıyormuş.

Araçlara gerçekçi ayna eklenecek.
AI işçilerde iyileştirmeler olacak
Patatesleri yüklerken daha gerçekçi ses getirilecek.
Radyo menüsü için yeni görünüm
Importer’da sürücü elleri ve bacaklarının pozisyonunu ayarlamayı içeren değişiklikler olacak
Araç değişiminde kamera iyileştirilmiş olacak

Bunların dışında malum bir sürü düzeltme iyileştirme daha oluyor. Merakla bekliyoruz. Güzel gidiyorlar.

2 Beğeni

günaydın. ben hala oynamıyorum, belki bu güncellemeden sonra deneyebilirim

Güncelleme geldi konu hazır ama birkaç test yapıp ekran görüntüsü aldıktan sonra yayınlarım

1 Beğeni

Pure Farming 2018 - 1.1.4 Güncellemesi
PC sürümü için yeni gelen güncelleme ile aynalar aktif oluyor.

https://www.simulasyonturk.com/pure-farming-2018-1-1-4-guncellemesi/

1 Beğeni

Pure Farming 2018’in ektiğimiz Kenevirler solmadan video çekmek gerekti. Gomselmash ile kenevir biçip oyunun son durumunu değerlendiriyoruz.

1 Beğeni

PC ve konsollara önümüzdeki hafta güncelleme gelecek.
Montana’da yeni bir hayvan türü de olacakmış.
KEÇİLER…

Bizim için diğer şeyler önemli tabi :slight_smile: Ama canlı yayın yapmak istiyorum yoksa başka türlü oynamıcam belli

Güzel bir haber vereyim. Techland bir PR çalışması yapıyor.
SimülasyonTÜRK logosunun olduğu tişört, şapkalar oyun içine resmi olarak gelecek. DLC şeklinde olacakmış bize kod verecekler biz de dağıtacağız. :slight_smile:

4 Beğeni

hayırlı olsun abi :smiley:

1 Beğeni

Hadi bakalım @HasanOfke Bey Sizi seviyim bilisiniz değil mi :smiley:

1 Beğeni

güzel haber bende isterem :slight_smile:

1 Beğeni

güncelleme çarşamba çıkacakmış

minik bir video daha :smiley: küçük yavru keçiler…

yeni özellikler ve önemli sorunlara çözüm getirilen tüm platformlara gelecek olan bir güncelleme

Keçi paketi

https://www.simulasyonturk.com/pure-farming-2018in-montana-kecileri-geldi/

akşama doğru güncelleme çıkacak bu ücretsiz ayrı dlc

pure farming 18 konsola daha dün 1.1.4 güncellemesi geldi. fark var. oyun güzel oldu biraz ama daha var.
senaryo bölümünde baya ilerledim ama halen işleri kendim yapıyorum. işçi kiralama daha denk gelmedi. oyunda varmı yokmu bilemiyorum. siz işçi kiralayabiliyormusunuz.?

kariyeri bıraksaydın keşke çekilmiyor serbest oynuyorum işçi tutuyorum tabi sıkıntı olmuyor
saçma sapan sürse de işe yarıyor bütün tarlayı ona sürdürüp ektirmek biçtirmek gerek yoksa yarısını sen yap yarısını o şaşırıyor fs kadar iyi değil henüz

1 Beğeni

doğru söylüyon valla free takılmak lazım :slight_smile: merak ettiğim için girdim. zaten uzun zamandan beri oynamıyordum. güncelleme gelene kadar demek istedim.
bilgilendirme için tşk ederim.
varya fs19 sabırsızlıkla bekliyorum. üstüne oyun yok ya.

indiri vakti!

https://www.simulasyonturk.com/pure-farming-2018-steamde-indirime-girdi/

1 Beğeni

gömleklere gel :smiley:

3 Beğeni