Pure Farming 2018 - Ana Konu 🚜

Tamam abi teşekkürler

Güncelleme çıktı :slight_smile:

Güncelleme yaptım abi sağol. Çok iyi iyileştirme var grafikte😊

Grafikler bayağı gelişmiş çok iyi la bu oyunu üşenmeden oynarım

Fark var çünkü post processingde ayarlama yapıldı. Ama çok ciddi değil. Zamanla vanayı yavaş yavaş açacaklar.
İlk dikkatinizi çeken neydi bu güncellemede?

Grafikler tabikide​:blush:senin neydi abi ki :roll_eyes:

https://www.simulasyonturk.com/pure-farming-2018-1-1-2-guncellemesi/

konsollara halen güncelleme gelmedi bu nasıl iştir arkadaş ya. zaten oynamıyorum ama yazdıklarınızı görünce tekrar bi heyecana kapıldım. inşallah konsolada gelir. bende oynamaya devam ederim :persevere:

bu hafta konsollara güncelleme çıkacak yani cuma günü önce ps4 sonra xbox one

1 Beğeni

bu güzel haber için sizi tebrik ederim. ve saygılar sunarım :-))))

Derginin kapağı yayınlandı. :smiley:

yarın bu iki yeni makine gelecek güzel duruyor

pc için de güncelleme çıkacka içeriğini merak ettim paylaşmadılar henüz duruma bakılırsa grafiksel yönden düzeliyor

PS4 için güncelleme geldi. JCB Fastrac 8330 Special Edition ve Mitsubishi L200 Monster iki yeni araç en önemli özellik diyebiliriz.
Diğer değişiklikler geçen haftaki güncelleme ile aynı zaten ama bu hafta gelecek olan PC güncellemesindeki yenilikler de bulunuyor.
Girin bakın :slight_smile:

PC güncellemesi çıkınca notları yazarım.

Xbox One için de çok yakında çıkacakmış.

1 Beğeni

Güncelleme çıktı ve beklediğim önemli değişiklikler var. Dağların kaplamalarını düzeltmişler vs. Bitki örtüsü de aynı şekilde :slight_smile:

1 Beğeni

FPS düşüşlerinden de kurtulup biraz grafiksel iyileştirmeler olursa tatmin oluruz. Işıkla ilgili iyileştirmeler var diyebiliriz. Kamera açısı garipleşmiş onu döndürürken FPS düşüşleri oluyor.
Yaza doğru çıkacak olan güncellemeler ve DLC’lerle iyi olacaktır. İndirimlerde kampanya da olur. Alınır… Yarın umarım video çekebilirim.

Bu hafta güncelleme varmı hasan abi :thinking:

var özellikle konsollarda hala sıkıntı varmış onları düzeltecekler ama pcye ne gelir göreceğiz oyun düzeliyor :slight_smile:

aynen konsolda halen sorun var.

Tamam abi sağol

Yarın güncelleme gelecek mi açıklama hala yapılmadı.

Öte yandan birisi Steam’de oyun motorunu güncelleyin diye sitem etmiş PF Unity 5.6 kullanıyor 1 yıl önce çıkan sürüm bu ara Unity için yeni sürümler tanıtıldı çıkacak. Yeni özellikler getiriyor. Genel olarak tüm stüdyoların işine yarayabilir. Bakalım ne gibi etkilerini görücez…

1 Beğeni