PUBG Yeni Karlı Harita Görüntüleri


#1

Çıktığı günden itibaren oyun dünyasının en çok oynanan yapımlarından biri olan Playerunknown’s Battlegrounds için karlı bir harita yapılacağı uzun süredir konuşuluyordu. Sanhok haritasından sonra kolları iyice sıvalayan yapım ekibi, anlaşılan karlı harita için bir hayli yol almışlar. henüz resmi duyurusu yapılmasa da oyunun dosyalarını kurcalayan PUBG oyuncuları, karlı haritaya dair ilk görsellere de ulaşmışlar.

PUBG’nin karlı haritası ortaya çıktı

Dihor Otok isimli bu yeni harita oynanış alanı olarak aslında orta seviyede bir harita olacak. yani kıyaslama yapacak olursak oyunun Erangel ve Miramer haritaları 8x8 büyüklüğündeydi. Daha sonra çıkan Sanhok haritası ise 4x4 büyüklüğüne sahipti. Dihor otok isimli harita ise 8x8 olmasına rağmen 6x6 oranında kara parçasına sahip olacak. Yani daha önce var olan haritaların ortasına konumlanacağını da söyleyebiliriz.

Kuzey bölgelerinde daha yoğun bir kar oranı bulunan haritada ayrıca Dinozor temalı bir park olacağı da belirtiliyor. Haritaya dikkatli baktığımızda ise büyük bir göl ve limanlar dışında yerleşim bölgeleri de dikkat çekiyor. Özellikle sağ üst kısımda yer alan bölge muhtemelen Military gibi bir alan olabilir. harita görsellerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Playerunknowns-Battlegrounds_33


#2

Ooohhooppppp bi bu eksikti :smiley:


#3

Bunu alsam pc de oynuyamam herhalde kasar


#4

eğer pc ile oynanabiliyorsa düşünmeden alıp oynanacak oyunlar arasında


#5

sıkmaya başladığında sanhok çıktı güzel olmuştu şimdide bu çıkarsa gene oynatır kendini


#6

bunu yaza girmeden açıklanmıştı ve kışın ortasına gelcek denmişti


#7

eksik olurmu


#8

yani optimizasyon sağolsun