Promods Şehirler Gözükmüyor

Merhabalar, promodsun geçtiğimiz günlerde yayınlamış olduğu son güncellemeyi indirip kurdum, Orta Doğu ve Kazakistan eklentisini de kurdum. Ancak aşağıdaki ekran görüntüsünde görebileceğiniz üzere promods’un ana moduyla gelen şehirlerin adları gözükmüyor, bu şehirlerden iş yapılamıyor. (Kıbrıs, Yunanistan, Makedonya, İsveç-Norveç’in kuzey şehirleri vs.) Orta Doğu ve Kazakistan şehirlerinde bir sıkıntı yok ancak ana haritaya eklenen ana modda şehirler var ancak işlevsiz kalıyorlar. Umarım derdimi anlatabilmişimdir nasıl çözebilirim ?
Not : Yeni profil açmayı, diğer tüm modları devre dışı bırakmayı denedim, yine olmadı.

The Great Steppe / yani sizin belirttiğiniz Kazakistan eklentisi bir çok sorun ve problem yaşatıyor insanlara. Bu nedenle ‘‘Kazakistan’’ eklentisini devre dışı bırakarak oynayın, herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Sıralama aşağıdaki gibi olmalıdır.

1 Beğeni

Ana haritanın def dosyasını tekrar indireyim dedim, şans eseri sorunu çözmüş oldum. Cevabınız için teşekkürler yine de, Kazakistan eklentisini kaldırmama gerek kalmadı.

Rica ederim