Promods İndiremiyorum


#1

Promods indiremiyorum. Gerekli def dosyasını indirdikten sonra 6 partlı bölümden ilk partı indiriyorum. 2. parta geçtiğimde resimdeki gibi bir hata veriyor.

Ve bundan sonraki dosyalarda da bu hatayı alıyorum. Bir kaç saat bekle gibisinden bir şey söylüyor. Ben ertesi gün deniyorum ancak aynı yine.


#2

Sisteme çok fazla yüklenmişsin. Modeme reset atıp tekrar girmeyi dene. Ip adresinden bloklamış olabilir ya da vpn ile de deneyebilirsin.


#3
  1. ve diğer partları indirmek için 5 farklı internet servisi denedim(1 yurt interneti, 1 mobil internet, 1 okul interneti ve 2 ev interneti olarak) ancak yine de indirmiyor. Modem resetlemeyi de denedim ancak olmuyor. VPN denemedim, dener sonucu bildiririm.

#4

Dostum sen ard arda indirmeye bastığın için böyle hata veriyor. Çözümü için bir part indirdikten 1.5 2 saat sonra diğer şartı indir ve idm gibi indirme programlarından indirme Google üzerinden insin o zaman sıkıntı çıkmaz


#5

bana mail adresini ver sana hazır indirilmiş halini göndereyim hiç uğraşma çünki bende çok indirdim baya uzun sürüyor indirmesi
bak hazır’da bekliyor dosya yolla e mail adresini hemen göndereyim sana


#6

IDM’den kaynaklıymış. Sunucuya gönderilen istekler bir uzantı tarafından engellendi. Kaldır-Kur yapınca düzeldi.
@Yusuf65 Sağolasın. Şuanlık indiriyor.


#7

tamam o zaman yinede bir sıkıntı oldumu yazarsın hmn yollarım sana