Promods İndiremiyorum

Promods indiremiyorum. Gerekli def dosyasını indirdikten sonra 6 partlı bölümden ilk partı indiriyorum. 2. parta geçtiğimde resimdeki gibi bir hata veriyor.

Ve bundan sonraki dosyalarda da bu hatayı alıyorum. Bir kaç saat bekle gibisinden bir şey söylüyor. Ben ertesi gün deniyorum ancak aynı yine.

Sisteme çok fazla yüklenmişsin. Modeme reset atıp tekrar girmeyi dene. Ip adresinden bloklamış olabilir ya da vpn ile de deneyebilirsin.

1 Beğeni
  1. ve diğer partları indirmek için 5 farklı internet servisi denedim(1 yurt interneti, 1 mobil internet, 1 okul interneti ve 2 ev interneti olarak) ancak yine de indirmiyor. Modem resetlemeyi de denedim ancak olmuyor. VPN denemedim, dener sonucu bildiririm.

Dostum sen ard arda indirmeye bastığın için böyle hata veriyor. Çözümü için bir part indirdikten 1.5 2 saat sonra diğer şartı indir ve idm gibi indirme programlarından indirme Google üzerinden insin o zaman sıkıntı çıkmaz

2 Beğeni

bana mail adresini ver sana hazır indirilmiş halini göndereyim hiç uğraşma çünki bende çok indirdim baya uzun sürüyor indirmesi
bak hazır’da bekliyor dosya yolla e mail adresini hemen göndereyim sana

1 Beğeni

IDM’den kaynaklıymış. Sunucuya gönderilen istekler bir uzantı tarafından engellendi. Kaldır-Kur yapınca düzeldi.
@Yusuf65 Sağolasın. Şuanlık indiriyor.

tamam o zaman yinede bir sıkıntı oldumu yazarsın hmn yollarım sana

1 Beğeni

kardeşim bana yollayabilir misin
beratozturk0061@gmail.com

selamlar yusuf bey promods dosyalarını bana yollayabilir misiniz teşekkürler EAKSU4566@GMAİL.COM

sana yolladıysa bana yollar mısın teşekkürler eaksu4566@gmail.com

hangi sürümü istiyonuz

Ets 2 1.45 2.62 ama sorunlu Bi indirdim ama açılmadı,