ProMods 2.30 Sürümü Çıktı (1.31.x)

Fasizmi bu sekilde yikamazsiniz.

beyler promodu ındırıyorum ık defa kullanıcamda 1.32 de çalışırmı yada fixi felan varmı

1.32 sürümüne daha uyarlanmadı.

1 Beğeni

aa ozman boşamı ındırıyorum yanı ındırsem 7 partıda şu anda 1.32 uyarlaması geldıgınde tekrar 1.65 gb ındırmemmı gerek lutfen yazarmıssın ona gore ıptal edıcem ındırmeyı

İptal et…

eywah ya neyse gıttı 750 mb yaa zaten mobılden ındırıyorum bee adam fix dosyası yapar bi belkı ınternet yok arkadaş ılla 1.65 ı ındırcezmı te alah allah ya:hot_face::hot_face:

@ERENYILDIZ_EASD Adamların başka işi gücü yok ya bazı çağ dışı kalmış ülkelerde internet kotası vardır Akk vardır onlarıda düşünelim mi diyecekler . Güldürmeyin . Genel olarak dünyadaki insanlar 1.5 gb dosyayı 10 dakikada indirdiği için sorun olmuyor .

arkadaşlar elinde rusmap 1,33 promods uymlu linki varsa atabilir misiniz

Uyum derken ?
Promods indirirken 2. adımda def dosyası ayarlamanı istiyor , o kısımda aşağıda rusmap kullananlar için seçenek var. Onu işaretlersen uyumlu olur.

Onu indirdim rusmap bulamadim 1.33 fix var yada eski surumler var

Var ya iyice nefret ediyorum şu tek tek indirme olayından midem bulanıyor resmen paypal boynumuzu büküyor en kötü bir patreon ya da visa ödeme olsa da rahat etsek

1 Beğeni

İlaç isteyen varsa verebilirim. :smiley:

2 Beğeni

Bana 1.33 rusmap verebilirsin ilac gibi gelir

Promods-v232.7z ilk indirme linkinde sıkıntı yaşayan var mı acaba arşiv sıkıntılı diyor

1 hafta önce indirdim ben sağlamdı ama bilmiyorum şuanda belki link bozulmuş olabilir

1 Beğeni

Düzeltilir mi link yoksa benden kaynaklı bir problem mi diğer bütün linkler indi bu arada

Ben sabah indirdim saglam hatta kurdum oynuyorum suan

Büyük ihtimal senden kaynaklı abi varsayılan açma yöntemini bir kere 7zip ten başka bir şeye değiştirince arşiv bozuluyor bu tarz bişey olmuş olabilir. Benimde başıma gelmişti çok önceleri sistem geri yükleme kullanıp varsayıla açma yöntemini eski haline getirmesini sağladım düzelmişti… Bende yeniden indirmek bi işe yaramadı

Dosya boyutuna bakınız eğer 250 mbden düşükse rarı bozuk indirmiştir…

Rardan değil 7zip programından çıkaracaksın başkan bi tane dosya olur 7zip uzantılı ona sağ tıklayıp buraya çıkart dediğin zaman sana hepsinin scs dosyasını çıkarıcaktır tahminimce def dosyası dahil 7 dosya olacak bunların hepsini mod klasörüne atıp aktif etmen yeterli olucaktır.

1 Beğeni