Promod Mods Rus Map

Ben promds mapla birlikte rusmapıda indirdimde ikisini attım mod klösörüne etkinleştirdim oyunu yükle dediğimde oyundan atıyor pro modla rusmapı hangi sırada koymam lazım yardımcı olurmusunuz acaba tşk.

Promods’un sitesinde def oluştururken altta rusmap seçeneği var, oradan şeyapmak gerekiyor

https://www.promods.net/download.php?lang=tr

ProMods’u indirirken ilk adım olarak bir def dosyası hazırlatıyor kullanıcıya. Orda çeşitli özelleştirmeler yapıyorsunuz. En altında da Rus Map ile birlikte kullanmak için onay veren bir kutucuk var. Onu işaretlemeniz gerekli.

Herkese merhaba sitenize yeni üye oldum…
Bi sualim olacak
şöyle detaylı anlatayım size
Dün gece youtubeye 1.33 rusmap yazdim filtreyle bu ay ki videolara baktim sonra link buldum indrdim sonra sitede 2 adet link vardi birisi 800 mb gibi olan rusmao diyer 8,6mb olan 1.33 fix vardi
Neyse indirdim attim belgelerim/ets2/mod klasörüne actım oyunu aktif ettim modlarida sonra yükleme ekrsninda sürekli yanıt vermiyor hatasıni aldım…sonra baska sitelerden rusmap 1.33 yazdim cikmadi meyersem harita 1.31de birakilmış sadce fixleri cikmaya baslamis neyse baska sitedende 1.10 gb olanida ondirdim gene ayni hata oldu yardimci olursaniz sevinirim googlede arastirdim ama oyle bi site yok fazla intetnetim yok mâlesef telefondan baglaniyorum intetnete o yuzdn fazla biseyde indiremiyorum
Sonra winrarda readme vardi…okudum oralarda kurulumu buldum orda promods+rusmap kurulumunun siralamasi vardi bende promdos yok ama sonra eaa+rus map falan vs bissuru seyler vardi ama sadece rus map kurulumu yoktu nasil yapicam lutfen yardim edin…
Anladigim kadariyla baska haritada olmasi lazim yoksa rusmapi oynayamacagim cunku youtubede rusmap kurulum yazdim surekli promods+rus map var sadece rus map yok how to rus map install yazdim gene tın yok lutfen yardimci olurmusunuz
Oyunum steamden oyunun bütün dlclerini satin aldim beyond da icinde
Bide soyle bi problem takildi aklima acaba beyond yeni cikti diye uyumlu falanmi degil anlamadim
Simdiden teşekür ederim hepinize

Egerki 1.33 fix cikmis ise modlari atın ama def falan sirasiyla olsun yani promods + rusmap siralamsindaki gibi sadece rusmap olani siralayin fix olani da en uste koyun sifir save acip sadece bu modu deneyin oluyor mu olmuyor mu diye 1.32 rus map bende vardi sorun yoktu 1.33 daha denemedim

Yok yaa olmadi hâla ayni sorunu yasiyorum internrtim fazla olsa promods falan indiricem ama netim yokkk…
O yüzden olmuyor galiba cok arastirdim ama tın yok.her denemede yeni save aciyorum zatem 4 tane mi ne var dosya olarak.hepsini siraladim.ama olmadi fixi uste koydum alta koysum tum modlari karistirdim ama hala yanit vermiyor hatasi aliyorum
1=model1
2=model2
3=map
4=fix bunlari karisik karisik ve sirayla denedim ama olmadi gene 2 farkli yerden indirdim 1.9 gb girdi bana

Fix
Map
Def
Model2
Model

Siralama bu sekilde olacak

Senin yazdikarinda def dosyasi yok toplam 5 dosya olmalı

Onu unutmusum 2 gundur ugrasmiyorum siralamyi unuttum ama ne yapsamda oplmuyor bu arada senin fix yazdigin en ustte map altta olacak demi

Ben galiba nerede hata yapiyorum buldum…

Ben 1.33 fix indirdigimde defin yerine geciyor hata orda heralde ama rusmapin defini alip attigimdada 1.33u atarken degistir falan yaziyo ayni dosya olarak geciyo o yuzdende calismiyo ayrica 5 dosya da olmiyor o yuzden peki simdi ne yapmam gerekkki

Bak son resimde en uste fix olacak ve def ile map yer degisiterecek yani
1 fix
2 map
3 def
4 model 2
5 model

Fix dosyasini da 1.33 patch icin olduguna dikkat et

Bu dediginden hic birsey anlamadim valla…bak şuanki problem şu
1.33 fixni indirdigimde modlara attim sonra rusmpain defini modlara atakren 1.33fix ile degistir yada kopyala degistir yani ayni dosyadan 2 tane oluyor galib
Ben galiba çok ķötü karistim burada aklım gitti şuanda yaa
Ayrica ortadaki resimdede 2 tane fix olmus oluyor iyice karisti valla nabicam simdi

yazdığımını sakince okusan basit bir şekilde halledersin mod klasorunu boşalt ve bunları tek tek ıçine at

1 Beğeni

Attim attim olmuyor gene yaa sıkıldım artık ya
Tekrardanda iniremem zaten okadar netimde yok senin dedigin gibi yaptim siraladim guzelce yeni savede ama hala yanit vermiyor diyor rusmapin icinde olan def 3.6 mb aktif ettim omuda model1 model def map fix yaptim gene olmadi biyerde hata var ama cozemedim bir turlu hicbir modda bukadar ugrasmamistim kolayca yapilan bi mod yapsalar olmuyodular sanki ya sonucta rus cocuklari ne bekliyosam.bende benim bdigim indirirsin atarsin moda yeni save mave acmadan aktif edip oynarsin kiminde iki mod attin diye krom olan yerler rengarenk olur kiminde modu kuramam buda tipki lfs gibi yaa tofas ararsin kiminin tamponu yok kiminin fari yok bu ne bicim oyun arkadas eywllh ugrasiyonuzda bari iyi bir mod yapin…her zamanda soylemisimdir biseyi yapicaksan bir kere yap en iyisini yap ama nerdee

O hiçbir şey beklemediğin Rus çocukları haritayı henüz 1.33 için güncellemediler! O gördüğün fixler mixler hepsi hikaye. Resmi olarak 1.33’e güncellenmeden RusMap’ı kullanamazsın.

Ohooo ozaman bu iş yatar adanlar daha 1.32ye bile guncellemediler kii

şuanlık güncelleme yapmıyacaklar zaten genişletme olmayacağı için işi fix ile çözüyorlar 1.32 yi de ben fix ile oynadım bu aksam 1.33 denerim olursa söylerim

Tamam unutma bu arada indirdigin linkide atarmisin hem fix hem mapı

Yasin kac bilmiyorum ama kardesim diye hitap edecegim sana yardimci olmak icin ben indirip deniyecem dedim unutma diyip emrivaki kelime yerine tesekkur etmen gerekir yapamiyorsan bile en azindan emrivaki kelimeler kullanma…

Yaş 21 ikizdereliyim isim abdulkadir kasap meslek fırıncılık

yine anlamamışşsın neyse müsait olunca denerim