Project Wingman [ana konu]

Sector D2 tarafından Unreal Engine 4 ile geliştirilen Project Wingman, 1 Aralık 2020’de yayınlandı.

Ace Combat tarzı bir oynanış var. Arcade bir oyun ancak yine de başarılı oldu çünkü hem görsel efektler hem uçuş modeli kaliteli hazırlandı. İlk halinden beri takip eden biri olarak bu oyunun başarılı olmasına ve 5 bin kadar inceleme almasına sevindim. İlk çıktığı zaman bilerek oynamamıştım. Bugün ilk kez girip denedim.
Kariyere başlayacağım ancak joystick kontrolleri tam ayrıntılı ayarlanamıyor benim de joystickde rudder ekseninin potansı tozlandı onun için yağsız kontak sprey aldım gelsin düzelteyim ondan sonra oynamaya başlayacağım.
Gamepad ile çok rahat takılabilirsiniz. Klavye ile uçuluyor ancak böyle aşırı aksiyonlu işlerde gamepad, joystick gerek :slight_smile:

Fiyatı çok ucuz :slight_smile:
Humble Games(humble bundle) yayınlıyor.

*Fly in varied and exciting scenarios and locations unlike you’ve ever seen before
*Engaging single player campaign
*Over 20 different aircraft and over 40 unique weapons at your disposal
*Fight different kinds of adversaries such as giant mechanized fortresses and railgun cannons
*Test your skills in Conquest mode and fight against hordes of adversaries
*Want a different Conquest experience? - Adjust it with modifiers to your liking
*Beautiful 3D Volumetric clouds rendered with TrueSKY
*Fully rebindable controls and HOTAS compatibility with DirectInput support
*VR Support

1 Beğeni