Project Remedium - İnsan Bedeni İçinde Bir Robotun Savaşı!

Selamlar, kısmet bu oyunaymış :smiley: Şimdi böyle çok büyük olmayan simülasyona giren oyunları tek bir konuda oynarken aktarmak istiyorum. Video değil inceleme değil. Sadece yorumlarda oynarken attığım ekran görüntülerinde oyunu özetlemek.
project-remedium-coverrr

Project Remedium demosu daha önce gönderilmişti ama pek deneme fırsatım olmadı. Tam sürümü çıkmıştı az önce de inceleme anahtarı geldi.

Oyun ne?
Hastalıklar ve kötü koşullardan zarar gören insan bedeninde hikayeye dayalı bir aksiyon macera shooter oyunu.
Nano diye bir robot var ve onu donatıyoruz. Garip garip ortamlarda savaşıyoruz. Derken? Ulan insan bedeni içine giriyorsun bir robotsun nanorobotlar deniyor hastalıklarla vs. savaşıyorsun iyi olmuş.

Oyun iniyor daha sonra oynarken aktarırım. Zaten akşam misafirler geliyor çocuklara bunu göstereyim bari :smiley:

1 Beğeni

çocukları kaçırma evdende …:joy:

Oynamaya başladım. Çocuk parkta kaykayla oynuyor sonra hastalanıyor. Biz de nano robotları kolundan içeri salıyoruz. Nano robotu kontrol ediyoruz. Hikayesi olması iyi çünkü aksiyon macera yani simülasyon değil sadece.
İlk görevi tamamladım. Oynarken dikkatli baktığınızda biraz ürküyorsunuz.

1 Beğeni

Bunun çizgi filmi vardı böyle bişey Birvarmış biryokmuş muydu neydi her bölümünü izlerdim… Ama ilgimi çekmedi şuan

1 Beğeni

Hayali olunca ilgimi pek cekmiyor açıkçası :grin:

İlk resim bağırsağa benziyor , çıkıntılar villus falan :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Beğeni