Pro Evolution Soccer 2019

Yeni lisanslar, fotoğraf gerçekçiliği ve yeni myClub sunan PES 2019 ile Feel The Power Of Football!

1 Beğeni

çöp, fifa forever

Ben öyle düşünmüyorum, Fifa 2 senedir yatıyor, çoğu forumlarda Fifa 19 için FİFA 17 V2 veya DLC 2 yorumu yapıyorlar ki bence de haklılar, bu kadar az gelişme gösterirsen bende sana ana oyun fiyatı vermem :slight_smile: Tabi zevkler ve renkler diyelim :slight_smile:

fifanın olayı oyunu geliştirmek değil elindeki lisansları oyuncuya satmaktır. PES 20 senedir bu piyasada hala lisanssız takımları satmaya çalışıyor. fifanın hiç bir şeyi olmasa lisansları yeter. ki fifa 17 ile fifa 18 arasında dağlar kadar fark var. oynayanlar bu geliştirmeleri hemen fark eder zaten.

ha ikisi de babamın firması değil. inş pes daha da gelişir de ucuza onu alırız. fanatikliğe gerek yok

En son Fifa 17 aldım, ve Fifa 19 satın almayı düşünmüyorum. Dediğim gibi bence yetersiz gelişim gösterdiler, Lisans olayı tabi ki çok güzel, ama ya oyuncu yüzleri, özellikle Türkiye Ligindeki oyuncuların yüzü komedi…Dediğiniz gibi kim daha fazla gelişim gösterirse tercihi ondan yana yaparım, ben 2 senedir Pes den yana kullanıyorum :slight_smile:

savunmak için söylemiyorum ama türkiye ligindeki oyuncuların yüzleri için neden uğraşsınlar ki? hangi başarıya sahipsin? senin ligin dünyada nasıl bir varlık gösteriyor? cevabı söyleyeyim sıfır!

en son 2000 senesinde 1 tane uefa kupası almışsın bir de 2002 de dünya üçüncülüğü. başka dünya futbolunda hiç bir başarın yok.

barcelonaya adam yolluyorsun 3 maça çıkıp kıçına tekme yiyor. (arda)

türk futbolu bitik bir halde. olaya bir de bu açıdan bakmak gerek.

1 Beğeni