Prepar3D [Screenshots] v4 & v5

Ben fark göremedim rtx 2060’la 90-120 arası gidip gelen fps alıyporum. Simülatörün kendi otomatik ayarları var %99’unu değiştirmedim. Bulutlar aşırı gerçekçi hale geldi tabi v5’de. Bir de ışıklandırma da çok güzel. Eklenti kurmadan kurmuş gibi oluyor.

PMDG ise ben hem v4’de, hem de v5’de NGXu kullanmış biri olarak hiç bir fark olmadığını, hatta v5’in bana yaradığını söyleyebilirim. :slight_smile: güncel olmak iyidir.

1 Beğeni

Minimum 8GB VRAM öneriliyor. Bende GTX 1650 var ancak geçip de performanstan feragat etmek istemem.

1 Beğeni

7 Beğeni

LFMN-LOWW uçuşundan kareler

Nice (LFMN) departure

Son olarak da, Orbx ile Vienna yaklaşması

Vienna’ya yaklaşırken anlamadığım şekilde fps düştü Fotoğraf alamadım :slightly_smiling_face:

5 Beğeni

9 Beğeni

3 gönderiler var olan bir konu içinde birleştirildi: Prepar3D v4 & v5 [ana konu]

Gece FlyInn Avm ve önündeki duvar (birazdan 17L-35R pistinde hızlı taxiyi takiben 35L pistinden MOPI1D departure’ıyla kalkış.)

Çarşamba havalimanı’na doğru alçalış

LTFH 31 pistine VOR/DME yaklaşma. (normal patterni bozup teadrop yaptım meydan üzerinde :slight_smile: )

1 Beğeni

Uçuş öncesi hazırlıklar…

5 Beğeni

Prepar3D V5.2 İlk deneme uçuşu, Performans aynı grafikleri daha fazla açabiliyorum vram crash’i olmadı. :+1:

Arrival

5 Beğeni

Bir gün bize de nasip olur inşallah.

1 Beğeni

Sondan 2. fotoğrafta normal terminal binaları da duruyor aynısını samsunda yaşadım. Scenerylerde bazen böyle hatalar oluyormuş. Havalimanı özelinde tek tek değil de genel bi çözümü var mı bunun? Bulursanız prepar konusuna iletebilir misiniz?

1 Beğeni

Sode’yi kurmadım, sode dosyasını kaybettim de denebilir. tekrar indirmeye uğraşmıyorum :smiley: Eğer bahsettiğiniz jetway’ler ise

1 Beğeni

Yok o değil, simülatörün default scenery’sindeki terminal binaları da orada gördüğünüz üzere. Onları tüm scenery’lerde tek hamleyle yok etmenin bir yolu var mı diye merak ettim. Bi video görmüştüm de ADE’yle falan havalimanı özelinde yapıyordu adam.

4 Beğeni

Hayır bu elemandan bahsediyordum işte, bu tek bi havalimanı özelinde yapıyor. Gelecekte bir sürü havalimanı kurduğumda tek tek uğraşmak istemiyorum. Bu işlemi tek seferde tüm sim için yapabiliyor muyuz acaba onu merak ediyordum. Yine de linklediğiniz için teşekkürler. :slight_smile:

1 Beğeni

Napoli - Milano Malpensa

Cruise

Approach

5 Beğeni

Konuyu çok boş bırakmışız 3 ay geçmiş :smiley:

6 Beğeni

Dönüyorum A330 görüntülerine hazır olun

4 Beğeni

7 Beğeni

Biraz da Turkish Republic operasyonlarını paylaşalım o zaman :blush:

5 Beğeni