Prepar3D, FSX ve X-Plane Ekran Görüntüleri [Ana Konu]

Pmdg de var

st.maarten e doğru giderken kalkıştan hemen sonra arka bölümde arza oluşan KLM boeing 747 acilen iniş istedi :slight_smile:

Esenboğa havalimanından st.maarten e teker koyduk uzun bi uçuşdu :slight_smile:

İlk defa kar gördük! :smiley: İsviçre’de soğuk hava ve buzdan arıtma çalışmaları :slight_smile:

Yakınımdan geçen bir Emirates 77W’yi zoom yaparak çektim, böyle gözüktü :slight_smile:

IFR Tour Leg 19

@LVLCHG main plane :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

Textures by Tavers 'ın yapım aşamasında olan ve yakında Turkish Cargo’ya teslim edilecek olan yeni 777 Kargo modeli boyamasının kapalı betasına katıldık, test ediyoruz uçağı bakalım :slight_smile: Görüntüler hoş. Uçak teslim edildiğinde bayağı kullanacağız bu güzelliği :heart_eyes:

beyler ben yanlışmı görüyorum ? 121 GB ne? bi gariplik var?

doğrumu bu diyerlerinden ne farkı var ?

ama bi kaç video ya baktım fizikleri aynı x-plane 11 gibi fizikleri çok güzel hoşuma gitti kanat sallanması falan baya markada var :slight_smile: tek eksik şey uçak indikten sonra tekerden toz çıkmıyor bu önemli detay ama yok :frowning:

şuana kadar en iyi uçak simulasyonu ney? grafik ve fizikleri varsayarak :slight_smile: bence hayla x-plane 11 en iyisi

Taver sağolsun kırmadı ricamı. Kısa sürede ele almış. Teşekkür etmeyi unutmayın :slight_smile:

Kaç kere teşekkür ettiğimi ben bile sayamadım :smiley: Harika olmuş

Bana yok mu :frowning:

LTBA Takeoff @KaNUnCU

X-Plane 11

LVLCHG’in yeni yayıncısı konuşuyor. :slight_smile: Kendimi ilk defa burada, bu lakapla tanıtıyorum, herkese selam. :wave:

Oh be! X-Plane 11. Sonunda… (Umarım çok fazla ekran alıntısı atmamışımdır :crazy_face:)

Konusu açılmışken, size yeni hazırladığım LTBA iniş videomu da sunayım.