Post Scriptum "Taktiksel 2. Dünya Savaşı Simülasyonu" [Ana Konu]

1. Dünya Savaşını konu alan Post Scriptum oyununun ana konusudur. SQUAD altyapısı ile Periscope Games tarafından geliştirilmektedir. Offworld Industries yayımlıyor. Doğal olarak Unreal Engine 4 motoru kullanılıyor.

Steam

Çıkış videosu

8 Mart’ta çok güzel bir oyun modu eklenecek.
ARMORED
Bu oyun modu ile sadece araçlarla savaşacağız. Her araçta üç kişi olabilecek. Tank vb. araçları kullanarak 40vs40 şeklinde savaş dönecek. World of Tanks, War Thunder diyebilirsiniz. Evet ama bu oyunda çok daha güzel olur. :smiley: Merak ediyorum çıkınca oynayacağım. Malum oyunda takım önemli ve 2. Dünya Savaşı da olunca bazen sarmıyor.

1 Beğeni

Bu oyun niye o kadar tutmadı ki burda? Squad oynayan tonla insan var halbuki :frowning:

1 Beğeni

ben bu ara Squad oynuyorum ama güzel maç ve takım bulmak zor bazen de çıkıyorum dayanamıyorum
buna gerçekten zaman ayıramıyorum özellikle son gelen oyun modu ilgimi çekti ama dayanamadım
insanlar Squad’ta takım olmak zorunda, organize olmak zorunda bu zaten en önemli iş ancak daha hızlı bir savaş var
Post Scriptum’da bu pek yok ve süreç çok yavaş oluyor + biraz da performans problemleri bunu sağladı
project reality de aslında bf2den türemiş ve sonra squad olmuş
PS başta bir mod olarak gelişiyordu sonra oyuna döndü mod olsa ilgi olur muydu? belki Squad kitlesi görüp oynardı tek bir oyunda daha fazla insan oynamayana da oynatırdı bilemiyorum böyle de iyi
hatta Hell Let Loose diye bir ikinci dünya savaşı oyunu daha geliyor mantık tamamen aynı ve motor da öyle :smiley:

çıkınca göreceğiz

tekrar yazayım oyunda takımda bir role bürünmek önemli ve oyunun da bunu zorlaması lazım hell let loose belki var olanlardan ders çıkarmış olarak gelir ama tanıtılan videolar görseller ilgi çekici gelse de oyuna girince öyle olmuyor
squad’da ne gösterildiyse gerçek hayatla birebir aynı ama iyi takım ile maçın dönmesi lazım :slight_smile:

bf 5 hala alamadım alıp oraya geçmek istiyorum sonra orada oynarken de her şey çok hızlı deyip squad squad diye ağlayacağım :smiley:

1 Beğeni