PMDG 737 [Microsoft Flight Simulator]

msfs ve p3d karşılaştırmasının olduğu yeni görüntüler yayınlandı

2 Beğeni

Yansımalar ve dokular gerçekçi görünmüyor gibi ya da ben yanlış görüyorum. Sizin görüşünüz nedir gerçekçilikle ilgili?

Fazla ışıklı çekilmiş ve sorunu yok. Msfs böyledir. Yansıma hee yerde oluşmuyor çünkü gerektiği yerde çıkması lazım. P3dde kaplamaların efekti var ve hep öyle durur. MSFS’in buna ihtiyacı yok her şey dinamik ve günümüzün standartlarında.

1 Beğeni

simhanger amcam öyle başlıklar atma bak sakatlık çıkar

harbi tatil döneminde çıkarırlarsa üfff

nasıl alacaz :smiley: para toplamak lazım

3 Beğeni

Para mı toplamak

2 Beğeni

hype bizim isimiz :yum:

2 Beğeni

BnRbofnCQAApc4C

3 Beğeni

skyblueradio’da öyle bir şeyler söylemiş
mantıklı zaten artık yıl bitti her şeyden faydalanıp geliştirmek istiyorlar
Ocak sonu-Şubat başı artık neyse zaten World Update : Avustralya geliyor Ocak ayında sonrasında sim update 8 ile fix olayları başlayacak.

Cuma günü de Fenix açıklama yapar.

1 Beğeni

1 Beğeni

baydı bunların ağlaşması
simülatörün ne durumda olduğu zaten belli
adamın planladığı şeyler gelmeden nasıl seninkilere atlasınlar anlamıyorum
la yeni hava motoru düzenlemesi geliyor o da sıkıntılı oluyor onu düzeltmekle uğraşıyorlar bilmem sdk için uğraşılıyor
seviye belli ya bu seviyeye uygun bir uçak çıkar stabil şekilde “oynatırsın” ya da çıkarmazsın
hani sanki asobo sadece pmdgnin dediklerini yapmakla yükümlü sadece bu uçak var
asoboda da suç jorgun daha fazla işi bileni dahil etmesi gerek o dahil ettikçe hızlanıyor
millet heli bekler glider bekler ooo ee bunları kim yapacak? hemen olmuyor

o kadar şeyi bilip niye o zaman yıl sonu diyorsun yaz diyorsun? bilmiyor musun olamayacağını? :smiley: biz buradan zorlayınca görüyoruz adamlar işin içinde ama bile bile aynı şeyler tekrarlanıyor

başlangıç seviyesindeyse ona göre uçak yaparsın yapmıyorsan bitmiştir :smiley: ilk sürümde gelen her şey revize ediliyor, tekrar tekrar elden geçiriliyor daha doğru yapılmaya çalışılıyor ÇOK DAHA İYİSİ için böyle olmak zorunda
herkes alışmış ölü gibi geliştirilen yapımlara

365 gün de olabilirmiş inş olur krşm 365 gün pırpırla uçmaya razıyız

diğer firmaların yaklaşımları o yüzden daha doğru seçilen kelimeler her zaman önemli

keşke hans hartmann gibi adamlar ciddi boeing yapabilse jorg efendi zorla yaptırsa işte o çıkıştan önce airliner olayına asılmamaları bizi bunlarla uğraştırdı

2 Beğeni
1 Beğeni

Demek ki Mr.Randazzo nun q&a yayında agzını oynatıp mikrofonun algılamadıgı gun 365 imis :slight_smile:
Ve aydınlatmaya asık olmus durumdalar bu asobo ya eyecandy gondermesi bana gore fuel pumps lar olmasi gerektigi gibi calısmiyor ama güzel gozukuyor hımm
Ama yine de iyimserim ıs gucunu biliyor ve takdir ediyorum bekleyecegim :wink:

eğer istedikleri şeyler sim update 8 için planlanıyorsa bilemiyorum net açıklama olmayınca sallamak düşüyor :smiley:
ve ne kadar büyük öneme sahip? weather terrain radar mı sadece? 365 gün mevzusu abartıdan başka bir şey değil sadece drama oluyor

aerosoft sırf bu yüzden kendi weather radar sistemini geliştiriyor bu olaylar çözülünce kendi uçaklarına ekleyecekler

şu an açıkçası fbw vnav güncellemesi yayınlayacak bazı şeyler düzeleceği için daha doğru uçma imkanımız doğacak ve bunlar çıkana kadar oyalanırız

fenix’in açıklamaları daha çok güven veriyor bazı konularda yöntemleri farklı gibi geldi yeni bir takımın yapacakları ile 20 yıldır bir arada olan ve piyasadaki en dağınık simde ürün çıkaran adamların yaptıkları aynı olmuyor ilk duyurular geldiğinde pmdgnin söylediği bunca yılda ilk kez yeni bir şey öğreniyoruz lafı hala aklımda

1 Beğeni

dostum bir de soyle bir sey var ki pmdg tarafının ekonomik anlamda tuzu daha yeni xboxta ki kızanlara dc-6 sattılar baska platformlar var
ama fenix artık ihaleyi tamamlamali cunku para lazım gelecekteki projeleri icin aamir bi roportajda bahsetmıstı ayakta kalabılmek ıcın surecı de cok uzatamayız diye
buarada sen betaya katıldınmı

yok ya ne betası manyak mıyım bir de onu indiricem :smiley: yarın akşam uçarız
fenix daha ne kadar uzatacak :smiley: %50yi zor tutuyor resmen beta sürümüne geçseler şu tarihler netleşse

2 Beğeni

İki hafta once gozlerim Fabio gibi acikti simdi ise uykum geldi yatiyorum iyi geceler :yum:

kankisi fabio arkada uçuyordur zaten :d

1 Beğeni

robert adam adam uçsun bu kuş yeter artık :smiley: pozitif şeyler yazılmış neler yapıldığını anlatmış
kızsak da bence hepimizden çok bu adam istiyor çıkarmayı msfs’in imkanlarını görüp de hayran kalmamak elde değil
p3d’de olan şeyleri burada yapmak mükemmel olacak
ama ben hala mart ayı ve sonrasında bekliyorum o yüzden beklentilerimi böyle yaptım

2 Beğeni

Şu uçak insana MSFS aldırır valla, sabırsızlıkla bekliyorum :smiley:

Kesinlikle bu eklentiler ile oyundan simülasyon seviyesine atlatacak.

1 Beğeni