PlayWay'in Çiftçilik Simülasyonu "Farm&Fix 2020" [Ana Konu]

PlayWay sonunda çiftçilik simülasyonunu duyurdu. Farm&Fix 2020’nin tüm ayrıntıları haberimizde aktardık. Bu ana konudan gelişmeleri takip edebileceksiniz.

Geliştirici: SimFabric
Yayımcı: SimFabric, PlayWay S.A.
Çıkış Tarihi: 2019
Tür: Çiftlik, Mekanik Simülatörü

Steam sayfası

CGI tanıtım videosu

Oyun içi görüntüler geldikten sonra ayrı bir bölüme taşınabilir.

2 Beğeni

1 Beğeni

yarın da bir video patlatırız :smiley:

farmer’s dynasty kosusu var.
bunda mekanik tamir var onda aile yaşamı gene hepsi bir arada birşey cıkmadı :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Tamamen rakip olarak çıkarılmış belli :smiley:

PlayWay’den beklediğimiz haber geldi! SimFabric’in geliştirdiği Farm&Fix 2020 çiftlik ve tamir simülasyonu 2019 yılında çıkıyor. Videoda ilk duyurunun ayrıntılarını aktardık. Devamı gelecek…

3 Beğeni

Oyunda hava durumları var ama mevsimler olacak mı yazılmamış ayrıca diğerlerinde olduğu gibi tepkilere göre olmayanları eklerler ama bana hala bir şeyler sanki sınırlıymış gibi geliyor. Şu mekanik olayı işi bozuyor.

2 Beğeni

Sen betasını oyna eğer oyun iyi olursa alıcam :smiley:

Oyunun yapımcısı SimFabric ile görüştüm. Yakında ikinci bir video gelecekmiş. Bu oynanış videosu olacak. Ayrıca fuarlarda demosunu göstereceklermiş.

amanın traktör motoru hemen dedemi çağırmalıyım
hala oynanış videosu gelmedi hadi lan yeter artık

3 Beğeni

"3 farklı tarla türü " derken???

Birde bir çiftlik oyununda Landini veya Mccormick markasının öne çıkarıldığını tanıtımda kullanıldığını görünce direk kalitesiz bir oyun olacakmış hissi uyanıyor bende.Çünkü şimdiye kadar hep öyle olmuştu :smiley:

oradaki mantık farklı ekinlerin olduğu tarla türleri sebze meyve tahıl vs. playway oyunlarında her zaman çeşitlilik vardır ama tam olarak neler olacak göremedik

1 Beğeni

Farm&Fix 2020 geliştiricisi SimFabric, bu yıl Gamescom 2019’da sadece iş toplantıları yapacak. Ardından büyük bir şeyi duyurmayı umuyorlar. Oynanış videosu gelecekti hala gelmedi. İlk oyun içi görüntüleri ile birlikte çıkış tarihi de gelirse bayılırım :smiley: Ayrıca kimlerle ne görüşmeler olacak merak içindeyim. Oyun önemli ve ağırdan alıyorlar. Çıkış tarihi 2019 görünse de kesin değil. Steam’de geliştirici ve yayımcı olarak SimFabric yazıyor. PlayWay 11 gün önce kaldırılmış. Playway’de bir sürü çiftçilik oyunu birikti. Oyunun gelişimi yıllar önce başlamıştı. Farm&Fix 2018 olarak zaten 2 yıl önce Steam’e eklenmiş. Oynanış yerine CGI video yayınlamalarının amacı farklı…

Bu oyun yalan oldu sanırım değişik bi tarz olacak gibi duruyordu ama. sitesinde birşey göremedim. yeni gelişmelerden haberi olan var mı?

2019 bitti hala oyun yok :smiley: çıldırıyorum

2020 yılında çıkacak. PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için geliyor. Yakında büyük bir duyuru olacakmış. Oyun geliştirilmeye devam ediyormuş ama SimFabric aynı anda 7 tane oyun birden geliştiriyor. :smiley:

Hadi bakalım bkliyoruz

2021 yılında çıkacak. :smiley: ahahahahahahahahahahaha SimFabric…

1 Beğeni

Buda cacık olur :smiley: Hiç bekleyemem o kadar :smiley:

Siz halen bunla C&C yi mi bekliyorsunuz… boş oyunlar… Fs de bu sene jantı yardı anlaşılan baktılar ki Fs 21 de aynı cıkarırsak sülalemizi boyarlar ses seda yok dlc devam.