PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS - Ana Konu

Oyuna yeni başladım sayilır beyler artık tek sarmıyo sağlam bi eleman lazım bana :slight_smile:

Şöyle bir şey var zaten xbox sürümü çıkmadan oyunun tam olarak bitirilmediği ve aksaklıklar olacağını ama yinede isteyen çok olduğu için satışa sunulacağı söylendi ve buna göre alınması istendi. X ile oynayanlar normal one sürümüne nazaran hataların daha az olduğu oyun içi doku ve kaplamaların daha iyi olduğundan bahsediyor.
Ek bilgi en sonki bilgilere göre ps4 e oyunun çıkmasına en az bir yıl daha varmış ms bir yıllık bir anlaşma yapmış oyun yapımcıları ile

Her kasa alımında fiyat x2 mi oluyor? Örneğin ilk kasa 700 altın ikinci kasa 1400 gibi?

@onurornek1225 aynen öyle

700 1.
1400 2.
2800 3.
4200 4. Diye devam ediyor kasalar

yayın testi yapayım dedim de rahat olunca oynadım halbuki hiç oynayasım yoktu

artık takım dışında oyuna girmeye üşeniyorum öyle girsek bile nedense bayıcı şekilde yürümek elektrikten kaçmak aynı şeyleri yapmak anlamsız geliyor dönemi bitiyor benim için sanırım yeni bir şey lazım

SCUM ve Post Scriptum bekliyorum.

https://twitter.com/PLAYERUNKNOWN/status/951279144007905281

her şey 4 yıl önce ARMA 2’de başladı :d

6.2 gb güncelleme gene

27 lira indirdik cebe :smiley: neyse ben 900 tl indirmiş adamım bu bir şey değil

bu oyun indirme girsede alsam

Oyun konsolda xbox da yani 3 milyondan fazla satış yapmış şu anki fiyatı 118tl

LeveL görünce şaşırmadım tamamen gereksiz bir yazı olmuş 1.5 milyon hileci banlanmış diyorlar ama gram inanmıyorum ve hatta görmediğim hiçbir şeye inanmıyorum artık her 10 oyunun en az 8’i hile zaten macroları saymak dahi istemiyorum . Beceriksiz aim tutturmayı beceremeyen insanlar macro ile recoil yapmaya çalışıyor yazık o yüzden bu oyunda tamamen benim tarafımdan rafa kaldırıldı ve bitti .

2018 yol haritası açıklandı!

gelecek ay kücük harita testi başlayıp daha kısa maclar düşünüyorlar hımmm :thinking:

Xbox oyuncuları içinde bahar yol haritası açıklandı:

https://www.playbattlegrounds.com/news/132.pu

Battlefield gibi ya da r6s gibi bir 3. Yazılımın şart olduğunu düşünüyorum kaliteli serverların oluşması için özellikle hilelerden bi nebze sıyrılmak için tpp de mevlanasından duvarları kaldırmaya kadar bir sürü hile mevcut
Fpp de zaten en sağlamı aim + wh son 20 ye kalıp hile tarafından elek edilmek istemiyorum… İlerleyen zamanda sistemim için alacağım bi oyun şimdilik dursun daha zamanı var

PUBG resmi olarak mobilde!
iOS:

Android:

1 Beğeni

Freeeeeeeee en sevdiğim