PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS - Ana Konu

yeni araçlar da güzel olmuş. Minibüs ve yeni gelen jeep. izlemesi keyif veriyor oyunun.

Rules Of Survival dan mı bahsediyorsun ?

Aynen :+1:

1 Beğeni

Bende o oyunu oynuyorum. Bilgisayardan oynamak daha iyi her türlü. Telefondan oynayınca çok zor oluyor. Bazıları bilgisayardan oynuyor pat diye öldürüyor ben ona sinir oluyorum.

güncelleme gelmiş de indirmedim gece bakarım

gene giricez zaten dün gece :smiley: uçak girişte herkesi bi attı ortalık dağıldı kim ne yaptığını bilmiyor atladım bi yerlere ölümden kurtuldum saklandım vs. ama çok güzeldi sonra çıkmak zorunda kaldım :frowning: bazen oyun çok iyi oluyor şu elektrik dalgası olmasa…

1 Beğeni

Yok abi bunun yeri kesinlikle bilgisayar . 2. Deneyişim ama olmaazzz. Serçe parmagim koptu zaten tüm oyun mavi elektrikten kaçmakla geçti. Ben zirvede ( Modern combat 4 ) bırakmam gerekirdi mobil oyunları. Daha da indirip oynamam.

Fifa Mobile yi tavsiye ederim sana

Almayayım :slightly_smiling_face:
Park,forum, wp zart zurt işler olmasa telefonu elime bile almam :smiley:

1 Beğeni

Peki sen bilirsin.

2 Beğeni

Güzelmiş. :smiley:

tekrar oynatma özelligi geliyor 1.0 güncellemesi ile.
oyuncunun 1km cevresinde olan biten herşeyi kayıtediyormuş,oyun bitince ne olmuş ne bitmiş bakıp bilgisayara kayıt imkanı sunucakmış.

Yanıma oynayacak adam ??

Video güzel oyun güzel :drooling_face:

Oyun tam olarak çıktı ama bazı sıkıntılar hala devam ediyor mu?

HER zaman ufak tefek hatalar oluşur ama çok daha iyi öncekine göre

12.6 gb oyun baştan iniyor sanki :face_with_raised_eyebrow:

Ben oyunu kaldırıp tekrar indiriyorum zaten oyun 13 gb gelen guncelleme 12 gb :smile:

Oyun Optimize anlamında tamam iyileştirmeler fazlasıyla mevcut +++ Her 5 oyundan 4 tanesinin çöl haritası gelip lanet bir şekilde oynamak zorunda oluyor olmam benim canımı fazlasıyla sıktı ve ayrıca çöl haritası ne kadar uzun ve sıkıcı görünüyor anlatamam. Tamamen midem bulandı oynarken . Aslında asıl problemler bunlarda değil serverlar Lagdan geçilmiyor ve hatta teklemeler , sanki arkanızdan biri tutup çekiyormuş gibi lag olması ve çökmesi de cabası silahlar ayrı bir dengesiz anlam veremedim açıkçası çok oynarken

İyi ama dün gece sarmadı bizi biraz garip olan lag sorunu vs. bıktırdı. Herkesin bunu oynaması çok güzel ama 2 milyon kişinin de aynı anda oynaması :smiley: güzelim olayı berbat ediyor. Oyunda hep sorun görmekten bıktım böyle kafar rahat takılamıyorsun nereye baksan bir yamukluk var. Herkes bir şey söylüyor. 1.0 geldi ama hala pürüzsüz bir oyun yok. Geçen hafta ile aslında bir fark :smiley: yok. Xbox One sürümünün rezalet olması her şeyi açıklıyor. :smiley: