Planet Zoo [Ana Konu]

Hayvanat bahçesi inşa ve yönetim simülasyonu Planet Zoo, Frontier Developments tarafından duyuruldu. Bu sonbaharda çıkacak.

Planet%20Zoo-header

5 Beğeni

Zoo tycoon un devamı işte, vay be yıllar sonra :slight_smile:

PC Gaming Show 2019 videosu

1 Beğeni

Betası 24 Eylül’de başlayacak. Göndereceklerini belirtmişlerdi.

abi oyunun yapı sistemi falan yani crazy! diyorum :smiley:

2 saat sonra yeni oynanış videosu gelecek

ay sonuna doğru beta sürümü gelebilir yani kim izler bilemem de bir video çekelim beya planet coaster’a göre biraz daha ilgi çekici yanı var hayvanlar sonuçta :smiley:

2 Beğeni
2 Beğeni

Gamescom la birlikte bir sürü oynanış videosu, bilgi, fotoğraf vs. geldi. Ben izlerim, şimdiden 1 izlenmen garanti Hasan abi :smiley: çünkü bu oyunun yeri bende ayrı…

Bu tarz oyunları seviyorum ama çok fazla beni tutamıyor planet coaster aldim 3 4 ay anca oynadım.jurassic world evolution keza oyle bunu da alacam buda o kadar anca saracak ama farklı bir ortam olacak guzel olacak :slight_smile:

ulan 180 liraya çıktı :frowning: çok pis dürtüyo oyun :frowning:

1 Beğeni

bu sefer almayacağım bekliyecem diyorum ama çok büyük düşüşte olmuyor bu oyunlarda
planet coaster hala 112 tl…ilk zamanlarda işte 150 falandı aldıgımda

Kur oranını yükselttiler artık -%70 değil -%30 indirimli kurdan alıyoruz,mecbur malum yerden oynayacağız, 25tl’ye planet coaster almıştım şimdi dlc’ler o paraya satılıyor ve bu seride indirim yapmayı seven bir firma değil ama aynı şirket elite dangerous’da sıklıkla indirim yapıyor.

Türklerden oyuna 1 kişi yorum yazmış o da tipik ergen yorumu babası zengin galiba.

evet o yorumu gördüm daha nazik diyebilirdi. ah bide şu oyun fiyatları şöyle olmasa yani Türkiye şartlarında bu oyuna en fazla 100 TL verilir. bu firma yüksek fiyata satıyor oyunları ve DLC ler de pahalı, onun dışında bu firma gerçekten iyi. Forumlarına üyeyim ben bunların gerçekten çok sıcak karşılıyorlar ekip üyeleri falan, güleryüzlüler, fakat forumdaki yabancı insanlar çok nankör bizim gibi hiç anlayışlı değiller, kanser bi kitle var beni çileden çıkartıyor.

bide şu alttaki arayüzü kaldırabilsem efsane olacaktı da :smiley: bulamadım kaldırmayı.
Bu arada oyunda Albino hayvanlar var :slight_smile: gerçekten harikalar.

2 Beğeni

Türkçe yaması mevcut mu? Bulamadım… Olsaydı iyi olurdu …