Orjinal Spintires açılmıyor

Bugün şu yeni gelen DLC’yi deneyeyim dedim oyun açmadı .exe eksik diyor. Denediklerim şunlar:

• Oyunu kaldırıp, Steam > Ayarlar > Hesap > Beta katılımı > Değiştir > Steam Beta Update > Tamam deyip oyunu tekrar indirdim.

• Kütüphane > Oyunun üzerine sağ tık > Özellikler > Yerel dosyaları seç > Oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrula yaptım, %100 tamam dedi yine açmadı.

• Torrent dosyasından Spintires.exe alıp attım olmadı. Aynı torrent dosyasından 6-7 oyun dosyasını ( _CommonRedist, vb ) oyunun klasörüne attım, oyun açıldı ama siyah ekranda kalıyor.

Daha ne yapmalıyım?

2019%2015_28_12

Antivirüs’ten spintires’ı dışlamayı denedinizmi?

Herhangi antivirüs uygulaması kullanmıyorum sadece Windows Defender var o da devredışı.

Oovee forumda aynı sorunu yaşayan biri varmış henüz çözüme ulaşamamış.

http://www.oovee.co.uk/forum/topic/13881-a-error-occurred-while-updating-spintires-missing-executable/?tab=comments#comment-106704

Rica etsem biri oyun dosyalarını paylaşabilir mi? Onu alıp Common>Spintires klasörüne yapıştıracağım. Sonuçta orijinal dosya olduğu için çalışacaktır diye düşünüyorum korsan dosyalar çalışmadı çünkü. 1 haftadır uğraşıyorum Steam’den soğudum vallahi.

Üstteki iletilerde bahsettiğim sorunla alakalı olarak Steam desteğe bildirmiştim, şaka gibi dönüş aldım… :slight_smile:

Oyunun kısayolunu ekleme vb illegal iş yapmadığım ve aylardır kütüphanemde duran Spintires’i satın almadığımı iddia ediyorlar. Oyunu kütüphanemden kaldırılmasını istememi ve geri satın almamı istiyorlar.

SpinTires’i satın almaya çalıştığımda “Bu oyunu arkadaşınıza hediye etmek için satın alın” diyor yani daha önce Spintires’i ücretli olmasa da almışım.

2016 yılından beri Steam hesabım var, sistemin yetersizliğinden oyunları oynayamasam da yakaladığım ücretsiz oyunlarla 50 küsur oyum edindim, Spintires de bunlarla birlikte hep kütüphanemdeydi.

Bu süreçte ne yapmalıyım sizce? @HasanOfke

suçlular bu oyunun satıştan kaldırılması, tekrar güncellenmesi muhtemelen arkaplanda başka bir soruna neden olmuştur
tekrar almana gerek yok bug oluşmuş genel steam desteğe yazdın m? yani oovee games dışında?

Oyun dosyalarını indiremeyince Spintires’in tartışmalar bölümüne yazmış sonuç alamamıştım.

Yeni konu açayım bakalım umarım bilen biri çıkar.

Soruna çözüm bulamayıp uğraşmayı bırakmıştım, kaldırılması için de girişimde bulunmamıştım.

Bugün Steam’a baktım Spintires’i sessiz sedasız kütüphanemden kaldırmışlar.

Konuyu bu twitle sonlandırıyorum.

1 Beğeni