OMSI2 - Project Izmir

Merhabalar,

Uzun zamandır hayalini kurduğum İzmir haritasına net bir şekilde başladım. Hep başlayıp yarım kalan bir sevdaydı. :slight_smile:

İzmir’in sembollerinden biris olan Basmane meydanından haritaya start vererek güzel İzmir’imize 4 koldan dağılacak olan harita için net bir çıkış tarihi veremiyorum ancak bir çok oyuncu bu harita modunu uzun bir süre severek kullanacaktır eminim. :slight_smile:

Kısca görselleri bırakıyorum. Zaman zaman ilerleme katettikçe güncel halini gönderiye ekleyeceğim :slight_smile:

Heyecanlanmaya başlayabilirsiniz :slight_smile:

22 Beğeni

tamda omsiye tekrar başlamıştım, bu haber süper oldu elinize sağlık gelişmeleri bekliyoruz kolay gelsin :smiley:

1 Beğeni

Aynı gerçekteki gibi birebir yapılmış. İzmir’de öğrenciydim (2014-2018) bu arada. Sizlere kolay gelsin

1 Beğeni

Buca Hatları Gorebılcek mıyız acaba

1 Beğeni

Sen yaşıyor muydun? :smiley:

2 Beğeni

yeni hesap açmış yine :nerd_face: :smiley:

1 Beğeni

müdür uzun zamandır iş yoğunluğumdan dolayı pc açamaz oldum. Ama artık elim rahat :slight_smile:

1 Beğeni

Evet olacak. Bornova/Karşıyaka tarafı muaf kalabilir. Harita boyutuna ve kasma durumuna göre yeni sürümler ile o bölgeleri ekleyebilirim belki

3 Beğeni

mapımız ne zaman kadar cıkacak ( yanı kac ay sonra )

Konak tarafının önemli binaları bitti.

Şimdi ağaçlandırma ve çevre detaylarında sıra :slight_smile:

9 Beğeni

Kazım abi de döndüğüne göre ortalık canlanır. Hoşgeldin abi tekrar, kolay gelsin projende

kardeşim eline sağlık tam aynısını yapmışsın helal olsun sana ben izmir de oturuyorum izmir de doğdum büyüdüm sabırsıkla bekliyorum benim sevdiğim harita birincisi olan izmir tınaztepe haritası final izmirde oturduğum için o yüzden sevdiğim harita bu haritayı oynuyorum birde yeni çıkan istanbul haritasını seviyorum oynuyorum ama bu bizim izmirim yapıyorsun ben o yaptığın izmir haritasını severek oynarım kardeşim benim bu harita çoklu harita olmadığı için ve benimde steamdan da arkadaşım olmadığı için bu izmir haritasını oynuyorum sen bana güven kardeşim benim emin ol sen tmm sana tekrar kolay gelsin sana bekliyorum sabırsıkla heyecanla bekliyorum kardeşim benim

ellerinize emeğinize sağlık ne zaman izmir haritası görsem bir umut pınarbaşı da olabilir mi diyorum fakat biz izmirden sayılmıyoruz :confused:

Herkese selamlar,

Yapımı devam eden Project İzmir haritasından kısa bir video paylaşmak istedim.

Videoda, Konak meydanı ve çevresi, Basmane, Çankaya ve Varyant civarını gösterdim.

Çıkış tarihi belli değildir. Gerçeğe en yakın şekilde tarafımca yapılmaktadır

8 Beğeni

çok güzel olmuş eline sağlık kendimi bi an konak da hissettim resmen. bir de izmir otogarına giden bi hat da yapmayı düşünüyor musun acaba ben burdan oraya çok gitmiştim.

aslında kemer aktarma yapılıp 60 64 117 ve 54 yapılabilir 60 64 117 altındağ üzerinden dümdüz giderken 54 ise kartal durağı tarafından otogara gitmektedir umarım düşünüyordur ya şahsen ben harita yapmayı bilsem pınarbaşı hatlarını kendim yapmak isterdim

2 Beğeni

Pınarbaşı tarafı için çok fazla talep var. Otogar hattı olacak zaten. Pınarbaşının belli bir kısmı gibi güzergah yapabilirim.

5 Beğeni

aslında 60 nostalji olabilir eski versiyonu pınarbaşı-gümrük veya 560 olabilir ikisi de otogardan geçiyor pınarbaşı için elimden gelen yardımı yaparım

bornova hatları cok ısteklı var zaten özelıkle kemer aktarma bolgesınden

249 Evka - 4 Kemer Aktarma

214 Evka -3 Metro Aktarma Kemer Aktarma

59 Karaoglan Kemer Aktarma

O sızın ıstedıgın hat 60 numara kemer aktarma’dan kalkıyor eshot sıteden bakabılsınız

60 Pınarbaşı - Kemer Aktarma Merkezi

117 Kavaklıdere - Kemer Aktarma

54 Otogar - Kemer Aktarma Merkezi

Abi bu hatı ekler mısın

Otogar’dan cıkıyor

277 Tınaztepe Otogar

800 Menemen Otogar

İsteklerin olması beni mutlu ediyor ancak İzmir’in tamamını oyuna eklemek pek mümkün değil açıkcası.
Hem büyük uğraşı ister hemde sistem bunu kaldırmayabilir

1 Beğeni