OMSI2 AI_BVG_busses:1994 addon

Merhaba arkadaşlar, Çalışmalarına 3 ay kadar önce başladığım kapsamlı yeni bir modu şimdi paylaşıyorum. Berlin BVG otobüsleri eklentisi. 1994 yılını konu alan 1. paket. 19 yeni otobüsten ve yaklaşık 50 kaplamadan oluşmakta (aynı izmir 1999 ve istanbul 2004 otobüs eklentileri gibi) bu otobüs eklentisinin de devamı gelecektir. Yeni modelleme yöntemim ile otobüsleri çok hızlı yapabilmekteyim. Yapılış hakkında eğitim videoları yayımlıyorum, Lütfen Takip Ediniz.
Eklentimizde Mercedes O305 den MAN SL202 ye, Körüklü O405G den neoplan uzun otobüslere, Çiftkatlı Man lara kadar 1994 yılında Berlinde bulunan tüm otobüsler orjinal filo no, plaka ve reklamlarıyla yer almakta.
Eklentimizi aşağıdaki linkten teşekkür ederek indirebilirsiniz. İndirme linkleri YOUTUBE kanalımızda da yer almaktadır. Alman forum sitesi kapalı olduğu için şuan ordan yayımlayadım, açılınca oraya da almanca konu açacağım.
İndirme klasöründe Grundorf, Spandau ve X10 berlin haritaları düzenlenmiş Ailistleri ve ilgili Hof dosyaları bulunmaktadır. Ayrıca otobüsleri istediğiniz haritalara da rahatça ekleyebilmekniz için bir araç listesi de hazırladım. Tüm otobüslerdeki dosya sistemi ve textureler benzer olarak hazırlanmıştır. Çabuk modlanabilir ve repaint yapılabilir. Telif hakkı yoktur.

Tanıtım videoları

İndirme linkleri

[MEGA](http://indirme linki)

2 Beğeni

Eline emeğine sağlık. En kısa sürede indirip deneyeceğim. Videoda da yer vermek istiyorum.

1 Beğeni

merhaba, indirip video çekebildiniz mi?