OMSI 2 - Kayalı Metrobüs Haritası Projesi

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

arkadaşım siz dalga mı geçiyorsunuz ?

3 Beğeni

Haykirdim :smile::smile:

2 Beğeni

Arkadaş yabancı olabilir.tercume hatası gibi duruyor :joy::joy::joy:

2 Beğeni

Ne zaman çıkar tahmini?

1 Beğeni

Merhaba,
Map nasıl gidiyor, ne durumda? Takıldığın bir yer olursa OMSI 2 TURK Facebook sayfamıza soru olarak sorabilirsin orada cevaplayabilirler :wink:

Harita bitti fakat başka araç projeleriyle uğraştığımız için yakın zamanda paylaşılmayacak :wink:

4 Beğeni
5 Beğeni

Öncelikle ellerinize sağlık, hızlıca cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Paylaşım olmasa bile ben böyle bi mapi satın almak isterim. Eğer sıcak bakarsanız fiyat için konuşabiliriz.

Haritanın ücretli satışı yok ve olmayacak. Belki ileride ücretsiz paylaşım olabilir. Paylaşacaksak tek kişiye değil herkese paylaşırız :wink:

4 Beğeni

Beklemedeyiz hocam harita çıktığında oyuna yeniden başlamak için harika bir sebep :sweat_smile:

1 Beğeni

Eğer isterseniz Metrobüs hattındaki tüm anons seslerini alabilirim sizde oyuna aktarırsınız

3 Beğeni

Yapabilirseniz güzel olur. İnternetten kaydettiğim anonslar vardı.

Zamanım olunca sesleri alırım sizede kolay gelsin

2 Beğeni

Öncelikle Selamunaleykum bu modları çok güzel olmuş ellerine sağlık ne zaman cıkacak bilgilerseniz sevinirim. Hala yapım aşamada dimi @Arda_Aydin

Dikkat Dönüş Yapan Araca Yol Veriniz tabelasının oradan fırlayan bir sarı Citaro 1, Conecto Körüklü veya şu sürekli yanan ve hattan çekilen APTS Phileas’ların geçmesini bekledim ama video başından beri karşı şeritten gelen bir Metrobüs yoktu bu arada tam hayalimdeki gibi kesintisiz sıkışık trafik ve yanan metrobüsler yok :rofl: