OMSI 2 - Ana Konu

Beyler Bu videoda görebileceğiniz gibi bu otobüsün solosunu da körüklüsünü de alsam bu hata ile karşılaşıyorum. Bununla birlikte orada görmüş olduğunuz neredeyse tüm işaretler yanar hâle geliyor.

Bazen kendi gazlıyor ama araba gitmiyor.
Bazen o işaretle birlikte bir ses geliyor hiç susmuyor.

Bilen varsa şimdiden teşekkürler. :smile:

NOT : Öyle uzun oynadığımda karşılaştığım bir sorun değil. Hemen sefere başlar başlamaz daha 1.sefer bitmeden 10 dakika gibi süre sonunda oluyor. Şarjı full.

1 Beğeni

vitesi boşa al motoru kapa 5 dk dursun bi dene tekrar gas pedalıyla ilgili bişey ayrıca mod linki varmı :smiley:

bu videoda çözüm var

OMSI 2 için Munchen City DLC https://www.simulasyonturk.com/omsi-2-icin-munih-sehir-dlcsi-yayimlandi/

1 Beğeni

Merhaba dostlarım, kanalımızın en sevilen oyunu Omsi 2 ile karşınızdayım. 3 kapılı Man Lions City belediye otobüsümüz ile sabah saatlerinde 63 hattına çıktık. Sabah trafiğinde ve kalabalığında bir sefer attık. 63 hattının zor ve dar yollarında keyifli ve bir o kadar da zorlu bir yolculuk yaptık. Pazar günü uzun bir Omsi 2 videosu tüm gazozculara çok iyi gelecek! Alın gazozları izleyin… Keyifli seyirler!

3 Beğeni

Evet, Park’ta Omsi 2 için bir konu göremediğimden dolayı bu konuyu açmış bulunmaktayım. Omsi 2 seven ve oynayanların bu konuya hassasiyet göstermelerini rica ediyorum :slight_smile:

Teşekkürler…

Defalarca denememe rağmen bi türlü manuel vites ayarını yapamadığım, ayarları çok karmaşık gelen oyun :slight_smile: ama konunu açılması beni heveslendirdi şu an denemek için tekrar indiriyorum :slight_smile:

1 Beğeni

evet manuel vites dışında bir çok kontrollerini ayarlamak çok zor, manuel vitesi öncelikle vitesiniz boşta iken direksiyon ayarlarından yapmanız gerekmekte.

benim direksiyonum bağlı olmadığı için detaylı gösteremiyorum ama buradaki konumdan yapılıyordu diye hatırlıyorum

bana göre manuel vites ile uğraşmaya hiç gerek yok. ona ayrılacak vakit otobüs düzenlemeye ayrılabilir. bir kaç video izleyip, programları kullanmayı bildikten sonra kolay geliyor.

Mesela bu araçtaki mavi yerler kırmızıydı ps6 dan onları mavi yaptım. geri kalan etiket aksesuarları vs. hepsi paint.net ten :smiley:

Merhaba dostlarım, yeni bir Omsi 2 videosu ile karşınızdayım. Bugün efsane bir otobüs olan manuel vites Ikarus i260 otobüsü ile 59 hattına çıktık. 1988 model bir otobüs ile zorlu ve bir o kadarda keyifli bir sefer oldu. Alın gazozları izleyin! İyi seyirler.

5 Beğeni

Merhaba dostlarım, direksiyon kameralı ilk Omsi 2 videomuz ile karşınızdayım. Kapıları nasıl açtığımı, direksiyonu, tepkilerimi v.s görebileceğiniz güzel bir video oldu. Yağmurlu hava körüklü eski Man otobüsümüz ile Szczecin 57 hattında gidiş dönüş yaptık. Hızlı ve yorucu bir sefer oldu. Alın gazozları izleyin! İyi seyirler.

2 Beğeni
1 Beğeni

bu ücretli olacaktı değil mi :((((

1 Beğeni

Bu oyunun fiziklerini bus sımulator 18 ile kıyaslarsak ne gibi yorum yaparsınız

Bus Simulator serisi ilk çıktığından beri bunun yanında oyuncak gibi kalıyor benim gözümde. OMSI Squad ise Bus Simulator Counter-Strike olur.

Şu oyunun videolarını ne zaman izlesem hep bi başlayasım geliyor tekrardan ama biraz düşününce ilk hat alma olayı geliyor aklıma ve soğuyorum :smiley:

3 Beğeni

hat alma en kolay kısmı. ibis cihazına doğru kodları yazıp geçiyosun :smiley: harita yüklenirken oluşan lag soğutuyor beni

2 Beğeni

omsi 2 fizikleri > tüm simülasyon oyunları.

Şöyle adam gibi bir travego veya tourism modu olsada oynasak man lions coach kesmiyor :smile:

1 Beğeni

OMSI 2’nin Türk haritası Belen v6 yayınlandı! https://www.simulasyonturk.com/omsi-2nin-turk-haritasi-belen-v6-yayinlandi/

7 Beğeni