OMSI 2 | Add-on Taşpınar Projesi

Hepinize Merhaba Arkadaşlar Sizlere Tahmini 10.Harita Projemi Yapımına Başladım.Normalde 2 Şeritli Yol Yapıyordum.Vazgeçtim Otoyol ile Eski Yol Kapsamında Bir Harita Olmasına Karar Verdim.Şuanlık Yolun 600 Metresi Bitti Hattın Tahmini Uzunluğu 2.5-3 Km Olabilir Fotoğraflarda Gördüğünüz Gibi Bir Taşlı Köy Yolu,Tarlalar ile Dere Görüyorsunuz Ancak Bu Detaya Girilmemiş Halidir.Olmamış Yerlerini Söylerseniz veya Eklenecek Bir Şey Olursa Yoruma Yazarsanız Sevinirim

• 09.07.2020 - Perşembe

2 Beğeni

Öncelikle hayırlı olsun. Omsi 2 simülasyonunda ne yazık ki Otoyol haritaları “dengesiz” derecede. Biraz daha açarsak Ya Brasil Viagem gibi (2.5 saatlık 160km) gibi safi tek şerit düz arada virajlı yol, yüksek poligonlu objeler kullanarak zaten çöp olan grafikleri fpsleri yerle bir ediyor veyahutta Freyfurt gibi ufak köyden şehre gibi haritalar var. Bir türlü Türk yapımı otoyol, otogarlı, eski yolları yeni yolları olan haritaya rastlamadım. Karlıdağ,Çamlıca haritaları hariç.(onlarda geliştirilme olsa güzel olacak…) Düşüncem olarak Yaklaşık 45 Dakikalık birkaç hatlık rotalar ile görsellerdeki yollar ile tatlı bir proje olabilir. Tekrardan hayırlı olsun, emeğinize sağlık…

4 Beğeni

İleriki Güncellemelerde 1 Saatlik Hatlarda Gelicektir.Bu Güncellemede 10-15 Dakikalık 1 Hat Olucaktır.

1 Beğeni

11.07.2020 - Cumartesi

• Derenin Kenarına Çitler Eklendi
  • Benzinlik Eklendi
  • Dere Kenarı Taşlar Eklendi
  • Küçük Çiftlik Eklendi
  • Küçük Değişiklikler Yapıldı

1 Beğeni