Ocak 2019 Simülasyon Oyunları Gündemi ?

Daha önce bahsetmiştim simülasyon oyunlarının aylık gündem değerlendirme videosu tarzında bülten gibi bir video yapacaktım. Yeni yıl itibariyle başlıyorum ancak isimde başka bir öneri var mı?
Simülasyon Oyunları Gündemi - Ocak 2019
Simülasyon Oyunları Gündemi - Şubat 2019 şeklinde gidecek. Ancak bu ay perşembe günü bitiyor ama cuma günü de bir şeyler paylaşılıyor yani çalışma günü o yüzden o günü de kapsayacak şekilde olacak. Cumartesi gününü buna ayırıyorum.

Neler olacak?
O ay sitede yazdığım/yazmadığım/takip ettiğim simülasyon oyunları ile ilgili kısa kısa bilgilendirmeler olacak. Uzunluğu teknoloji kanallarında malum 45 dk. 1 saat civarı oluyor ancak çenem düşerse bilemem. O yüzden çok basit şeyleri konuşmaya gerek kalmadan yarım saate indirmek gerekecek. İlk videoda gariplikler olabilir zamanla düzeltiriz. Tek videoda o ay ne oldu bitti öğrenmek isteyen izler. Malzeme var yok demeyelim :smiley: Ben sırayla anlatırken ekranda ilgili görüntüleri bulabileceksiniz.

9 Beğeni

Gündem Simülasyon - Ocak 2019
Gündem Simülasyon - Şubat 2019

gibi de olabilir.

6 Beğeni

:smiley: olabilir

3 Beğeni

Geçtiğimiz Ay Simülasyon Dünyası - Ocak,Şubat… ( Pek uzun olması bilemedim ama…)

Gelişmeler aktarılırken bir yandanda topluluk üyelerinin gelişmelere karşı göstermiş olduğu olumlu/olumsuz tepkiler vs. aktarılırsa hoş olur.

2 Beğeni

Simülasyon Postası - Ocak
Simülasyon’da Bu Ay - Ocak
Simülasyon Haber - Ocak

vs. beyin fırtınasına katkımız olsun.

2 Beğeni

‘‘Simulasyonlarla Bir Ay - Ocak’’

Şimdi bu kadar fikir çıkıyor da seçmesi işkence olabilir sana Hasan abi :joy:

1 Beğeni

Güzel bir içerik fikri oluşmuş heyecanla bekliyorum Hasan abim :smile:

2 Beğeni

hiç bitirmeyeceksen simulasyon gündemi adını tavsiye ederim her sene sene adını yazmazsın daha kolay olur ama yinede son karar senin tabi :wink:

1 Beğeni

okudugunu anlamada ülkenin durumu ortada.Konu icerigini az ve öz anlatmak önemli,amac anlam kargaşasının önüne geçmek.

ciddiyet ve düzen olucaksa @SinagritBaba önerisi en dogrusu.

5 Beğeni

2019 Ocak Ayı Simülasyoncuların Gündemi

1 Beğeni

Gündem Simülasyon - Ocak 2019 olarak deneyeceğim de sıkıntı şu :smiley: haftalık gündem değerlendirmesi yapan kanallar bile çok sabit sayılarla izleniyorken bizde çok zor. İlk videoda böyle olsun yani demek istediğim daha ilgi çekici başlık lazım ama o da olmuyor.

Akşama yetişir.

4 Beğeni

sen düzgün ciddi yaptıktan sonra zaten kimse başlıga bakmaz cicim.

1- ets2 & ats işin içine sokup 20 dakkayı buna ayırırsan sıkıntı.(her yerde var yeter)
2- aklında hep genc kesim var’da o genc kesim olmadan önceki kesim ne ister düşün artık. (sürekli ayagına sıkıyorsun)
3- daldan dala atlama önceden hazırlaki arada kopmalar olmasın.
4- podcast yap,arabada 1-2 saat zaman gecirirken dinleniyor.(tabi kendi ayagına sıkmaktan bıkmadıysan)

• podcast olarak ciddi yayın yok senin için iyi bir gelişme olur.
  • podcast yükleyince otomatik telefona,bilgisayara yükleniyor (itunes)

calış yavrum çalış :kissing_heart:

2 Beğeni

Video içeriği düzenli, planlı ve çok uzun olmazsa dikkat çekici olabilir.

Şimdi eve geldim de başlıyorum dediğim gibi her şeyden koyacaz ama daha çok farklı oyunlar çünkü şu an listede epey bir konu var ve aylık yapmayacağım sanırım ilk videodan sonra tepkilerle daha da yoğunlaşacak bir gündem oluşabilir çok şey varmış :smiley: zaten parça parça çekicem ardı ardına konuşup darlamayalım
akşamdan sonraya sarkacak haberiniz olsun

4 Beğeni

Şimdi render almaya başladım 40 dk. oldu :smiley: Bir daha aylık yapmıyoruz. :smiley: Kestim kesebildiğim kadar ilk videonun günahı olmaz. Bilmeyen ve pek takip etmeyen için önemli bir video olabilir ama daha kısası makbul.

3 Beğeni

10 defa falan render crash verdi biraz daha kısalttım

yükleniyor liste dışı öğlene doğru herkese açarım bir daha bu kadar karmaşık yapmıyoruz

8 Beğeni

Baya uzun olmuş yine :smiley:

süreye takılırsan yüzeysel olur,bu senin işin hakkını vermen gerek sana yakışanı bu olur.

oyun yönünden degil fakat arac mekanigi,mekan tarihi ile ilgili yerlerde biraz sıkıntı var :slightly_smiling_face: bana önceden metni ver yada araya 2 konuşmacı şeklinde git. benden sana tam destek.

çeşit olsun,sunum olsun… olmuş müdür eline emegine saglık. :kissing_heart:

2 Beğeni

:smiley: Aslında kamerasız daha verimli oluyor ve bandai namco ace combat yüzünden telif atmış karşı bildirimde bulundum.

2 Beğeni

gündem’de kameraya gerek yok adı üstünde gündem,amaç yeni oyunlar hakkında bilgi.
sunum iyi,yiğidi öldür hakkını yeme :slightly_smiling_face:
her konuda 7/24 ben destege hazırım senin için.

2 Beğeni