NAUTIS Home - Yeni Ship Simulator [Ana Konu]

Hadi inşallah çıkarırlar.

az önce yeni bir bülten geldi limanları göstermişler aralık ayında daha fazla yer gösterilecekmiş
yani bliemedim grafikler garip duruyor ama iyi

haber yazıcam

Önümüzdeki ay NAUTIS Home yeni logosu ve bilgileri ile tanıtılacak. Bu yıl çıkarma niyetindeler belli pandemi mazereti vs. geride kaldı.
Arayüzle ve diğer detaylarla da uğraşıyorlar. Mart ayını bekleyelim görelim. Öyle ya da böyle çıksın yoksa bu firma oyun stüdyosu değil. Yavaş yavaş geliştirir. Ne olacağını görsünler biz de görelim.

VSTEP ekibi NAUTIS Home Ship Simulator için son durumu paylaştı. Logosu yenilenen denizcilik simülatörünün 2022 yılında çıkması planlanıyor.

2 Beğeni

:cowboy_hat_face: Yeni beta testindeyiz. NDA var.
Umarım takılmalık güzel bir şey olur.

1 Beğeni

son çeyrekte erken erişim bekleniyormuş

şöyle bir bülten yayınlandı. son çeyrekte geliyor evet arayüze bakarsanız aslında güzel ve ihtiyacı karşılayacak bir şeyler olmuş.

1 Beğeni

geçen hafta video paylaşılmıştı

ayrıca yeni gelen bültende oyunun fiyatı açıklanmış. steam’de satmayacaklar gibi duruyor çünkü aylık ödeme var. belki orada da aynı olur.

2023’Te multiplayer da eklenecekmiş.

1 Beğeni

NAUTIS Home erken erişime çıkmış.

Steam falan yok tabii :smiley:

community kısmı

burada kayıt olup üye olacaksınız.
https://lxp.vstepsimulation.com/register?originPath=/login

bu şekilde bilemiyorum oyun değil kendi simülatörlerinin son kullanıcı versiyonu ile sektöre bir katkı sağlama peşindeler. haliyle çoğu kişi sallamayacaktır.
yakında deneyeceğim.

2 Beğeni

Piyasadaki bütün denizcilik oyunlarını ( European Ship Simulator, World Ship Simulator ,Ship Simulator 2006, Ship Simulator 2008 gibi ve En çokta bütün DLC lerle birlikte Ship Simulator Extremes )
binlerce saat oynamış ve bu işi yapan bir denizci olarak uzun zamandır beklediğim bir oyundu bu. işten güçten henüz deneme fırsatım olmadı. deneyen var mı merak ediyorum.

1 Beğeni