My summer car oldukten sonra eve gıtme

selam arkadaslar my summer car da oldukten sonra eve nasıl gıdebılırm bır turlu evı bulamadım toprak yoldan gıdıncede susuzluktan oluyorum yardımcı olabılecek varmı

selam. marketten bir tane sosis al ve kilisenin sagindan gole dogru git
gole yakin yerde sag taraftaki evin orada su ic ve gole git. simdi yuzerek adaya git.
adada sosisi ye ve suyunu icerek tekrar yuzerek sehre geri don dermisin :slight_smile:
yuzmeye devam ediyoruz, ileride bir burun belli olacak sol tarafindan gideceksin, geceye denk gelecegin icin gorus sifir olacak. telefonuna falan haritayi indir o sekilde dene. yoksa bulman zor olacaktir.
birde marketten pakete birseyler alip yesil arabali sarhos kuzenini bekleyebilirsin, yakin yere kadar goturebilir yada biryerde kaza yapip tekrardan olebilirsiniz. kaza yapma olasiligi kesin bilgi fakat evin nekadar yakinindan gecer bilmiyorum.
birsey olursa yazarsin.

kanalima abone olarak destek olabilirsin. tesekkur ederim

1 Beğeni

hocam bu seferde bogularak oluyorum nasıl olacak :wink:

Otobüs vardı aslında bi ara

otobus varda o ana yoldan geciyor sadece, cok uzakta kaliyor .

nasıl yapıcaz hocam o kadar emek verdım tekrar bastan baslamak ıstemıyorum ya neyse yapcak bısey yok

ben sizler icin vaktimi ayirip yardimci olmaya calisiyorum ve kanalima abone olarak sizden de bana destek olmanizi bekliyorum, sen orali bile olmuyorsan kusura bakma bekle belki birileri yardimci olur.