My Summer Car - Ana Konu

Marş basıyor fakat çalışmıyor marşa basılı tutunca da cızırtı geliyor motoru indirdim şu an bujileri değiştiricem başka ne olabilir sizce

Bujilerden degil galiba yine olmadı

@Aliconi anlattığın olayı birebir yaşamıştım geçmiş olsun :smiley: arabanın starter ve fuel pump söküp fletaride tamir ettir sorun çözülür. yeni akü almayı da unutma. benzin ve yağları falan da kontrol et çalıştırmadan.

1 Beğeni

Dediklerini yaptım oldu cok teşekkürler :smiley:

1 Beğeni

arkadaş oyuna yeni başlamak istiyorum araba yok markete gidecek tekne ile markete gidiyorum ufak tefek bira yağ almaya kalkıyorum tek tek fırlata fırlaya tekneye taşıması 1 saat sürüyor ne saçma iş yahu eskiden mavi arabayla gidip gelirdik

Selam bu konu hakkinda yazdiklarimi okursan belki faydasi olur diye dusundum. yazilanlarin disinda farkli sorunlar yasarsan buradan yardimci olmaya calisiriz. kolay gelsin

öncelikle teşekkürnederim Ben oyunu çıktığı gibi satın aldım eskiden bitirdim fakat benim dert yandığım nokta oyuna sıfır başlıyorum bir heves oynamak için markete gidecek araba yok yekne ile uğraşıyoruz sonra marketten aldığımız bira yağ akü poşete konmadığı için tekneye kadar fırlata fırlata yada 3 5 kez git gel yaparak taşımamız mavi panelvanı almamaları gerekirdi oyuncudan

Motorsikleti tekneye koyarak gidip gelmeyi denedin mi? :wink:

1 Beğeni

Selamlar tekrardan aracıma racing karburator aldım monte ettim fakat tornavidayla ayarını yaparken fazla kaçırdım galiba şu an yakıt karışım göstergesinde yeşil değerlerde olmasına rağmen motordan ve egzozdan yoğun bir beyaz duman çıkıyor bunun çözümü nedir?

Conta yakmış aracın üst kapak contasını değiştir, araçtan sök tamirciye git o parçayla yenisini al.

teşekkürler

Tekrardan merhaba aracımın kontağını cevirdigim zaman hiçbir şekilde çalışmıyor marş bile basmıyor ne bozulmuş olabilir?

Marş motoru, ışıklar yanmıyorsa akü bitmiştir.

1 Beğeni

arkadaşlar hava ayarı çok saçma gidip geliyor 13.5 15 arasında tamirciye 2 kez vermeme rağmen düzelmiyor bu yüzden emisyondan geçemiyorum muaynede ne yapmam gerkeiyor acaba

tornavidayla karburatorü biraz daha ayarlaman gerekiyor motor sıcaklığı ortalarda olana kadar bekle ondan sonra tornavidayla ayarla

Benim aracım da gaz yemiyor bujileri kontrol ettim bir sıkıntı yok başka nereye bakayım

hallettim normalde 14 lerde duruyordu eskiden 15 yaptım ayarı düzeldi gaz yememesi indüksiyon bobinini çevirmeyi deneyin

Şu oyunu alacaktım iyi ki almamışım

neden öyle dedin ki şimdi :smiley:

hata etmissin bence.

1 Beğeni