MudRunner Mobile [Ana Konu] iOS, Android

MudRunner Mobile, Android ve iOS için çıktı!

Spintires: MudRunner’ın mobil sürümü iOS ve Android için 15 Temmuz 2020 'de yayınlandı. PC ve konsollar milyon satan off-road kamyon simülasyonunun devamı olan MudRunner Mobile ile telefon ve tabletlerde off-road deneyimini yaşayabileceksiniz. Saber Interactive mobil oyunu yeni bir arayüz ekleyerek çıkarıyor. PC’ye göre araç ve dinamik arazi fiziklerinde doğal olarak mobil için olduğu için çeşitli kısıtlamalar olsa da efsane bir oyunu resmi bir şekidle mobilde oynamak serinin tutkunları için önemli olacak. Android için Google Play’de 54,99 TL (5,99 Dolar), iOS için App Store’da 5,99 Dolar - 40 TL’ye satışa sunuldu. SnowRunner 'ın gelişimi bu oyun ile etkilenmiyor. Tamamen ayrı bir takım tarafından geliştirilmiş.

https://www.simulasyonturk.com/mudrunner-mobile-android-ve-ios-icin-cikti/

4 Beğeni

MudRunner yüksek sistem istemiyordu PC’de setler ve modlarla oynamak varken mobile ne gerek vardı bilmem. Böyle TR fiyatıyla sevsen kimse almaz.

1 Beğeni

Çok iyi olmuş.pcdekini aratmıyor.kontrol biraz zor.bir de kokpit kamerası yapmamışlar.

1 Beğeni

O kadar para verilir mi sence

Konuşulması gereken konu bu değil.7 dolar olan oyun neden burda 55 TL. herşey böyle kimsenin sesinin çıktığı yok.

7*7 desek 50 TL gibi bişey çıkar zaten asıl konu neden bir dolar 7 TL

şaka gibi ridge dlc içeriklerini eklediler :smiley: ben hala deneyemedim orası ayrı

Ben malum yollardan denedim zaten construction dışında satın aldığım oyun yok.:sweat_smile:telefonum galaxy a50.
Zaten grafik ayarı yok.Akıcı çalıştığını söyleyebilirim.arada frame düşüşleri oluyor.çamur fizikleri bir nebze düşürürülmüş mobil sistem için.onun dışında birebir aynı ancak 30-50 tl verip game pass alıp
Bilgisayar yada konsolda oynamak daha mantıklı.birde mobilde oyun oynayacaksanız ya iphone yada ipad alın.
Fs 20,fortnite gibi oyunlar özellikle en iyi androidlerde bile kasıyor.Kalın sağlıcakla.:blush:

Oyunun fiyatı 70 tl olmuş ve american wilds dlcsi gelmiş bir ay önce.:smiley:
Varya yurtdışında olsan nintendo switch taşınılabilir oyun deneyimi için harika,adam akıllı oyunlarda çıkıyor istediğin yerden oynuyorsun.
Bizde…

1 Beğeni

Oynayan var mı tabletten bunu? Kontrolcü desteği ile güzel olmuştur herhalde.