MSFS - ST Airlines (FSEconomy)

Microsoft Flight Simulator’da FSEconomy aracılığıyla kurduğumuz ST Havayolları/Airlines sanal şirketimiz :smiley:

FSE Game World - ST Airlines grubu da vardır.

*Şu an bireysel olarak uçuyoruz.

TBM 930 kullanıyoruz. MSFS’de olan uçaklarla uçulabiliyor bu da uçak sayısını kısıtlıyor.

ST Airlines FSE Flying Group

https://www.fseconomy.net/groups/2-fse-flying-groups/1570-st-airlines

Pilotlar aranıyor!

FSEconomy kurulumu ve diğer olaylar anlatılacaktır.

2 Beğeni

:pray: muvaffak olmasi dilegiyle…
cv mi attim ustad maas falan istemiyorum :sunglasses:

2 Beğeni

Cv yolladım ben de ;D Hornetci olarak. Ucariz arada.

1 Beğeni

Hesaplar açıldı. ST Airlines grubunu kurdum. İzmir’den uçak ve iş bakıyorum. Sistemi çözmek lazım. İstanbul Havacılık görürseniz o aslında tanıdıktır. Bir şekilde onlarla çalışabiliriz. :smiley:

Test edelim.

tbm kiraldık pilatus uymuyor maalesef

her neyse ilk işimi aldım götürüyorum 44 galon yakıt var muhtemelen düşücez :smiley:

para yok la paraaa
sabah sabah ne işe kalkıştık

3 Beğeni

İkinci işimi aldım geri dönüyorum bu sefer 3 yolcu aldık. :smiley: Yakıt da koyduk.

2 Beğeni

TBM ile daha kolay hem iş hem de kiralık uçak bulacağınız havalimanları

LGAV
LOWI
ve diğer popüler yerleri kontrol edebilirsiniz. Kısa mesafede iyi para kazandıran neredeyse yolcu başına 700-800 dolar veren işler var. Bir yolcudan yakıt ve kiralama masrafı çıkıyor. Akşam tekrar bakıcaz.

2 Beğeni

:smiley: Skiros’tan Skiathos’a uçucaz.

2 Beğeni

10 bin doları geçtik. Keyifli oluyor. Ama uçak lazım. Kiralık kovalamak zorluyor. Uçağınız var uçamıyorsunuz öyle bir şey :smiley:

2 Beğeni

Bu akşam Emre ile biraz takıldık güzeldi. Ancak Neofly olayını inceledik az önce bence bizim için daha uygun :smiley: Yarın test edersek ona göre konuyu değiştiririz. Neofly’da uçmak mantıklı ama eksik yanları olabilir.

2 Beğeni

neofly izlenimlerini aktarayım;
tek başına veya birkaç kişi ile uçmak için kariyer olarak bakarsak gerçekten harika ama tüm kullanıcılar tek bir ortamda online olarak buluşmuyor bu olmadığı için rekabetçi ve gerçekçiliği azalıyor
fseconomy’de yükler, yakıt çok önemli ancak neofly’da tam olarak hakim olamadım çok hassas değil

ama şöyle düşünelim bir MSFS kullanıcısı atmosferi keşfetmek, uçmak için Neofly araclığıyla bir sürü görev alabilir sonuçta tamamen ücretsiz bir yapısı var. Neopad gibi toolbar uygulaması var. Bu sayede bir süreklilik kazandırılabilir.

fseconomy ise birlikte tek bir yere çalışıp para biriktirip uçak alacağımız ciddi kuralları ve gereklilikleri olan bir yer.
neofly’da crash damage açık olması gerek bak mesela bu zorunluluk daha iyi inişler yapmamı sağlıyor(bilirsiniz her oyunda böyle şeyleri kapatır sonra da zevkin içine ederiz)

1 Beğeni

Dün şirkete birisini aldık 77 bin dolar gönderdi. :smiley: 158 bin dolarımız var. Sardı harbi sardı. Hafta sonu yayında uçucaz.

2 Beğeni

Loglardan gördüm ahhhaha

1 Beğeni

Dün akşam da yayında uçmuştum.
gebasu pilotumuz sayesinde bankamızda para artıyor. :smiley: Biz de çalıştık tabii Aerosoft Twin Otter çıkana kadar onu alabilecek para birikecek herhalde :smiley:
pes etmek yok msfs’i keşfetmenin en iyi olu fseconomy, neofly gibi yazılımlar diğer uçuş planı vs. keşfetmeye dayalı aktivitelerle pek rahat olmuyor

role girip eğlenebildiğim tek şey fseconomy oldu vallah :smiley: şimdi van’a uçuş çekicem

2 Beğeni

saldık mevzuyu platform gelişse güzel olurdu ama artık geri dönülmez o ara keyfini çıkardık :smiley:
neofly değişiyor ama hala tekrar başlayamadık

yeni arayüz geliştiriyorlar

tabii bazı şeyler paralıydı herhalde artacak

2 Beğeni

Neofly’ı denemek için şimdi oturdum bakalım başına, nasıl bir bağımlılık yapıcak bende görelim :smiley:

1 Beğeni

O kadar uçtuk, İstanbuldan Erzuruma anasını sattığım yine inerken crash verdi. Kaç saattir başındayım sinir etti yine.

o kadar uçmasan vermezdi :smiley: kısa kısa uçuşlar yapılmalı zaten neofly’ı kullanmıyoruz daha başlamadık. başka sorunlar da olabilir fsuipc falan kurdun mu?

TOD olayının gelmesi ile ST Airlines için düzgün livery arıyorum. :smiley:
Sırasıyla Fenix, PMDG uçaklarına da uyarlanabilecek. Şu an vakit yok ama denemelere başlayacağız. Yardım alabileceğimiz kişiler de var. Hatta fseconomy değil de başka sistemleri düşünebiliriz. FSeconomy artık kullanılmıyor ama üye olan varsa bence yine de MSFS dünyasını keşfetmek için takılabilir çünkü gerçekten değiyor.

1 Beğeni

ST Airlines, PMDG 737 ve Fenix A320, FBW A32NX için hazırlanacak. :smiley: Ancak çıkışlarında Pegasus, THY ile uçmak gerek. Sonrasında geçeriz.

2 Beğeni

girmiş alphaya

1 Beğeni