Motor beygiri ve tork yükseltme

Kullandığım aracın kimliği.
Scania S Hing Roof 8x4
Bu aracın varsayılan motor güçü 730 bg. Aracın motorunu güçlendirmek için volvoya ait volvo.fh16_2012/engine/d16g750
motoru entegre ettim calışmasında bir sorun yok biraz daha hızlandırmak istiyorum hazır motor modu kullanmadan kodlar üzerinde oynayarak
biraz daha güçlendirmek istiyorum nasıl yapıldığını bilen arkadaş varmıdır 900 bg olabilir.

Bu size yardımcı olabilir

Werty
Arkadaşım belki senden çok şey istiyorum bu anlattığını bana görsel olarak anlatma imkanın var mı belki senin zamanını alacak hakkını helal et hazır modlar da sorun oluyor araç ta çalışıyor gibi gözükse de araç dengesiz çalışıyor bazen istem dışı kendi kendine yolda sağa sola dalış yapıyor şu kullandığım ayarda böyle sorun yaşamıyorum bu hızı biraz yükseltmek istiyorum neyse biraz fazla yazdım kusura bakma. Görsel anlata bilirsen makbule geçer .

Benim bu konuyla ilgili bilgim yok maalesef. Önceden bu konu gözüme çarpmıştı. Şimdi de görünce sana yardımcı olması için attım. Attığım konuya basarsan orada bir görsel var. Ayrıca bu video: youtube.com/watch?v=n5Z46HSsv6M sana yardımcı olabilir. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Benden bu kadar.