Mod yapmak için yardım

Herkese merhaba.
Ets2 için mod yapma isteğim bu oyun modlandığını bildiğimden beri istediğim şey ama bir türlü yapamadım. Mod yapmayı gerçekten bilen bir arkadaş bu mod işini bana gerçekten açıklayabilir mi?
Öncelikle kendimden bahsetmek gerekirse ben bir tasarımcıyım ve kendi tır ve otomobil tasarımlarım var. Çok bir şey istemiyorum sadece bu tasarımlarımı ets de sürmek istiyorum bu mümkün mü? Bu konuda bana yardım edecek arkadaşlar varsa bana ulaşırsa çok sevinirim.
Tasarımlarım için behance hesabıma baka bilirler.
Şimdiden teşekkürler.

mümkün ancak özel araçları ets 2 için uyarlayıp tüm detayları ile modlayacak birini bulman zor olabilir. konsept çünkü o yüzden zor. bunun için kendin de öğrenebilirsin.

Benim düşüncem tır modellerin herhangi biri için aynı şemayı kendi aracımda kullanmak. Model konusunda bir problemim yok zaten.
Kendim öğrenmek istiyorum aslında internette iyi bir kaynak bulamadığım için bir kişiden bunu öğrenmek daha doğru olacağını düşündüm.

Bu gerçekten “çok birşey” :slight_smile:

SCS nin modlama için A dan Z ye kendi hazırladığı bir rehber var halihazırda → SCS Modding wiki

Takıldığın yerde SCS forumun help sayfaları var → SCS Forum

Youtube da takip ettiğim detaylı videolar çeken bir modder var → Half fast gaming

Birde pek çok mod/modder discord kanalı var, onları takip edebilirsin.

teşekkürler kaynak için hemen bakacağım