Mod paylaşımı ve Sharemods gibi siteler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hayirli olsun, isim tercihi guzel, site de sade kullanisli. Spamla vs suistimal edilir mi bilemem ama mod yorumlari ve puanlama yararli olabilir. Bu arada yorumlarda turkce ingilizce kargasasi yasanir mi acaba, cunku ilk bakan tayfa cogunlukla turklerden olusacak o anlamda diyorum.

Altta haber yada mod yorumlama kismi acilir kapanir panel seklinde olsa sadelik acisindan daha iyi olur, ornegin yorum atacak kisi basligi tiklar acilir.

Ozellikle modlar icin 5 yildizli bir puanlama sistemi faydali olur. Halihazirdaki mod indirme sitelerinden bir acida ayrilip, kolaylik saglarsa tutar gibi.

Çözümleri var. Zaten derdimiz kopyala yapıştır yapmak değil. Tavsiye etmek önermek incelemek. Kendi kullandıklarımızı onayladıklarımızı paylaşmak. Kullanıcılar da paylaşabiliyor tabii… Biraz da diğer taraftan ingilizce basın yönü var. Kanal bile hazırlanıyor. Tamamen ingilizce sitede Türkçe yorum yapacak az bulunur. Yine de zaten sitenin çeviri desteği var.

Kendimden de pay cikararak ah su ingilizcemiz bir aksa ama malesef ben bir turlu yamyam ingilizcrsinin ustune pek cikamiyorum, benim seviye rus yada hirvat ingilizcesi gibi :smile:

Sitede üyelik gibi bir sistem yok galiba şu anlık ?
Ama ingilizce bir site iyi oldu sonuçta oyun dili şu anda ingilizce . Bende biraz geliştirmiş olurum böylelikle :slightly_smiling_face: