Microsoft Flight Simulator 2020 - İstanbul Hezarfen Havaalanı (LTBW) Eklentisi

SimülasyonTÜRK, Microsoft Flight Simulator 2020 için İstanbul Hezarfen Havaalanı(LTBW) eklentisini geliştiriyor. Çok yakında ücretsiz olarak yayınlanacak. https://www.simulasyonturk.com/microsoft-flight-simulator-2020-icin-istanbul-hezarfen-havaalani-ltbw-eklentisi-geliyor/

Microsoft Flight Simulator için çok daha büyük projelerle çalışmalara devam edeceğiz.

15 Beğeni

Eylül de geldi, görelim artık güzel şeyleri :wink:

3 Beğeni

yoksa istanbul havalimanini mi yaptiniz ?

1 Beğeni
7 Beğeni

10 pistli Edirne Havalimanı projesi :smiley: Avrupa’nın gözbebeği

3 Beğeni

Uçan f-max.:grinning::grinning:

3 Beğeni

Bana da İstanbul Havalimanı gibi geliyor biraz büyük olsa da :smiley:

7 Eylül :smiley:

2 Beğeni

ve başlıyoruz… :slight_smile:

Biliyordum :slight_smile:

eski hali böyleydi :slight_smile: resmen yeniden dirildi şu an hala çalışmalar yapılıyor
pist ve arazi eğimi, çardak, iki katlı pilot eğitmenlerinin binası vs.

3 Beğeni

Hezarfen yayınlandıktan sonra multiplayer buluşması olacak. :smiley: Zaten bu kalitedeki bir eklenti bundan sonra herkesin ortak yeri olur. Darısı diğer havalimanlarının başına :face_with_hand_over_mouth:

1 Beğeni

Elinize sağlık. Şu Adnan Menderese bir el atsanız harika olur. Öyle terminal olmadan görünce içim cız ediyor…

15 tl feda edemeyenin yorum hakki olmaz

2 Beğeni

10 Beğeni

Bundan sonra önemli bir havalimanı için çalışmalara başlanacak. Zaten niyetimiz ücretli eklentiler ile TR’de bu olayın gelişmesini sağlamak. Eğer başlangıçta büyük havalimanları yeterli desteği sağlarsa diğer ülkelerde olduğu gibi TR’nin geri kalanındaki yerleri de yapabiliriz. Hezarfen showreel için yapıldı. Bu kadar kısa sürede de sistemin çözülüp yapılması @Emre54 sayesinde oldu. Marketplace, Aerosoft, Simmarket gibi yerlerde sunmak istiyoruz. Bu konuda da bir engelimiz yok.

Yani biraz bodozlama daldık çoğu konuya hakim olmadan ama şu an MSFS olmasa elle tutulur çalışma yok denecek kadar az MSFS sayesinde her şey sıfırdan başlıyor. Buna Onur A. Şahin’in gibi kişilerin yaptığı çalışmalar daha fazla katkı sağlayacak.

Aylardır bunu anlatmaya çalışıyorduk. :smiley:

6 Beğeni

Dolar/Euro sayesinde fiyatlar bize uygun olursa yabancılara diğer eklentilere göre daha ucuz olacak. Bize göre pahalı olursa onlara göre yine ucuz olacak. Teşekkürler TR.

1 Beğeni

Cevap gelmedi :smiley:. Sanırım bu sorunu düşünenen tek bendim.

Kimse sallamıyo artık, kaçınılmaz, zevk almaya bak :joy:

Zevk almaya bakıyorum bakmasına da bir havalimanına 50 tl vermek saçma. FSX ve P3D’de bedavaya bulabilirken FS2020’nin özelliği ne? Grafiklerimi? Her simulasyonda modellere verilen emek aynı özen aynı anlamıyorum.

2 Beğeni