Mekanik klavye önerisi

Oyun oynamak icin klavye ariyorum. Mekanik olmasi lazim. Dusuk fiyata iyi bir klavye varsa yazabilirseniz sevinirim. Cok bisey satin alan biri degilim o yuzden size danisayim dedim

Ne için alacağın önemli, mekanik klavyem olsun istiyorum diyorsan bir şey diyemem fakat öyle normal klavyelerden çok uçuk bir performans sunanı olduğunu sanmıyorum ve bunu oyuncunun da bir o kadar pro olması lazım diye düşünüyorum… mekanik klavyeden çok daha iyi bir sistem ve güzel tepkime süreleri olan güzel bi monitör önemli sanki…

forumda da sanırım hasan dan başka bir kac kişide ya vardır ya yoktur sanırım…

Yani ne bileyim şimdi klavyem bozuldu ve ben onu aratmayacak birsey istiyorum. Daha çok oyun oynayacağım alacağım klavye ile. Eski klavyem A4tech model kl-7mu

Yani öyle uçuk kaçık bi klavye olmasına gerek yok, bende var mekanik hisli, illa mekanik olması bişey değiştirmiyor, gecikmesi düşük olsun, bide işte gece oynuyorsan ışık olması kaçınılmaz, gerekiyor çünkü. İlyas abinin dediği gibi klavyeden önce monitör lazım profesyonellik için. Yani öyle çok yüksek bişey aramanı tavsiye etmem. Rampage bakabilirsin bende var gayet de sağlam çelik alüminyum alaşımlı gövde, iş görüyor. Kaldı ki bilenler biliyor ufaktan da olsa vidyo falan oyun oynuyorum sürekli. Everest Rampage Kb R9 kullanıyorum. Tavsiye ederim.

Tavsiyenden yola çıkarak biraz arama yaptım ne alabilecegim aklımda biraz olustu. Tavsiye icin tesekkur ederim

1 Beğeni