Map Editör ile Esenler Otogar Çalışması

:shushing_face: İçerde çalışma var

11 Beğeni

Kardeşim bunu sen mi yapiyorsun cidden. Alt kat efsane olmuş zaten. Üst katıda aynı güzellik ile yaparsın inşallah.

2 Beğeni

guzel görunuyor bittigi zaman bakalım nasıl olucak , iyi çalışmalar , sıkılmadan yapmaya devam et başarılar.

5 Beğeni

yeri tam olarak nerede olacak inşallah gerçek yerine yaparsınız

1 Beğeni

Gerçek yerine göre yapıldı Metris kavşağına kadar birebir ama oralar şuan boş doldurulacak

2 Beğeni

En alt kat yüzde 95 bitti şimdi orta kata geçtim oraya başlayacağım

Teşekkürler işlerden zaman kaldıkça editörün başındayım zaten

forumun oralar olacak o zaman peki arabaların girdiği yerler olacak mı rp için

Yok sadece anayolları otoyolu birde kavşakları yaptım ara yolları yapmadım

yanlış anladın hani arabalar gelip yolcu bırakıyor oradan bahsediyorum
iç taraf yani

Otogarın peronlarınımı diyosun peronlar olucak tabiki yukarıya doğru çıkıyorum zaten ama forum istanbulu diyosan oralar olmaz sadece uzaktan benzetmeye çalışıcam her bir noktasını

Fotoğraflar itibariyle çok güzel bir projeye benziyor umarım güzelliği kadar fps dostu olur. Ne kadar çok otogar olursa otobüs modlarını oynayan kesim için o kadar gerçekçilik demek. Umutun yaptığı otogarlar bunun örneği. Diğer şehirlerdeki otogarlara da el atarsanız gayet sevilen bi mod olacaktır başarılar hocam

7 Beğeni

FPS için olabildiğince az materyal kullanmaya çalışıyorum materyallerin görünürlülük mesafesi en düşük seviyede ama nekadar çok detay okadar kalite ve realizm. Bunu yaşamak içinde birazda bilgisayarlarımıza iş düşüyor :slight_smile:

4 Beğeni

size bir tavsiyem var
Temi devam ettirip hal otogar kavşağını yapabilirsiniz

1 Beğeni

SCS assetlerini mi kullandın?

1 Beğeni

Otobüsler hariç hepsi SCS

1 Beğeni

Scs nin bitirdiği yoldan Otogara kadar gerçek birebir otogar yolu yapıldı doldurulacak

Bir spoiler daha :shushing_face: otogarın olmassa olmaz manzarası sağmalcılar viyadüğü :slight_smile:

7 Beğeni

Mahmutbey temden O3 yolu bağlantısı mevcut mu yoksa yalnızca tem hal otogar sapağı üzerinden mi bağlantı var acaba? Gerçek konuma göre yollar ayarlandı demişsiniz

1 Beğeni

SCS haritasının bittiği İstoç Tem noktasından itibaren sadece otobüs firmalarının giriş çıkış yaptığı güzergah

3 Beğeni