Lumberjack's Dynasty [Ana Konu]

Farmer’s Dynasty ile başarılı olan Toplitz Productions, gamescom 2019’da Lumberjack’s Dynasty oyununu tanıttı.
Aşağıda fuar boyunca tanıtacakları diğer oyunlarla beraber Lumberjack’s Dynasty de var. Farmer’s Dynasty’deki gerçekçilik buraya da aktarılmış. Şimdiden iyi duruyor.
Farmer’s Dynasty’da aile kurabiliyorduk. Burada da ormanda yaşayan çocuklu bir aile var. Baltalarla ormana falan gidiliyor. Ağaçlar tomruk oluyor tomruklar da kereste - marangoz atölyesinde taşınıp işleniyor.

Sadece bununla sınırlı kalmayıp Küba’da geçen açık dünya bir oyun duyurdular. Bu oyun da Farmer’s Dynasty ile açtıkları kapıdan ilerliyor. Argon oyun motoru geliştirdiklerini ekleyelim. Grafikler çok iyi görünmese de simülasyon severlerin ilgisini çekecek özellikler nedeniyle oynanacak oyunlar yapılıyor. Bu ayrıntılarla daha iyi grafiklerin olduğu oyunlar harika olabilirdi.
Oyun adı: Trucker’s Dynasty Cuba Libre ve burada kamyonetlerle taşımacılık yapıyoruz.

Diğer oyun Medieval Dynasty ise ortaçağda geçiyor. Mevsimler sistemi var. Grafikler biraz daha iyi görünüyor.

2 Beğeni
3 Beğeni

Nisan ortasında erken erişime açmak istiyorlarmış. Ponsse lisansı da alınmış.

Toplitz bomba gibi geliyor. Medieval Dynasty falan da tanıtıldı o da iyi duruyor başka stüdyo geliştiriyor tabii ama Cattle and Crops’ı bile aldılar. :smiley: Ohh artık Farming Simulator’a alternatif ve güçlenen bir oyun firması var. Pure Farming de başarılı olabilirdi ama Techland yedi bitirdi.

Lumberjack’s Dynasty erken erişime Ponsse lisansı ile çıkacak https://www.simulasyonturk.com/lumberjacks-dynasty-erken-erisime-ponsse-lisansi-ile-cikacak/

2 Beğeni

ağaçlar için yeniden büyüme getirdiler ekipman vs. gelmiş ama o grafikler nedir ya

oynamıyorum öyle dayanamıyorum gözler gidiyor

Ponsse güncellemesi çıktı.

  • Ponsse Bison
  • Ponsse Cobra
  • Ponsse Scorpion

ekleniyor. Ve bir sürü hata düzeltmesi var. Bu marka oyun için hayırlı olacak. :slight_smile: Neyse bir gün köyde dağda mahsur kaldığımda oynamak dileğiyle… Bu kafayla çekilmiyor.

KOnsollara çıksın da bitsin gitsin şu seri yeni bir motorla yeni bir oyuna doğru gidiliyor. Şu an bir şey söylenemiyor. Geçtiğimiz bu sürede Toplitz oldukça büyüdü ve başarılı oyunlara imza attı. Umarım güçlü bir çiftçilik ve köy simülasyonu getirilir. FS serisi ile rekabet edilmesi gerek.

1 Beğeni