Logitech G923 - TrueForce destekli yeni direksiyon seti

Logitech G923 direksiyon seti an itibariyle tanıtıldı.

Tüm özellikleriyle yeni tanıtılan Logitech G923 direksiyon seti https://www.simulasyonturk.com/yeni-logitech-g923-direksiyon-seti-tanitildi/

Tanıtım videosu

7 Beğeni

Güzel görünüyor makul bir fiyata endeklenirse alabilime ihtimalim yüksek gibi

1 Beğeni

Abi şimdiden fiyata 4000+ yap sen
Direk vergiler bile olmadan 2800 TL yapıyor buna vergi iste mağazaların kâr payı felan konulunca iş zaten nereye gideceği belli belki 4 ten bile fazla öğrenci şeyiyle almak her zaman bir hayal olacak sanırım

1 Beğeni

399$ yanlış görmediysem, 5300 tl ++

1 Beğeni

bizi kıskananların 399 birim parayla aldığı şeyi 5-10.000 birim arası maaş alarak hayal edemiyoruz. yazıklar olsun

2 Beğeni

Olsun valla bu hale getirdiler hala da devam ediyorlar
Ben senelerdir çiftçilikle uğraşan ailede yetiştim küçüklüğümde hatırlıyorum ne alınırsa herşeyin en iyisini almaya guç yetiyordu şimdileri durumu çok iyi olan insanlar için bile ulaşılması zor hayaller oldu pek çok şey bizi bu duruma getirenlerde pek çok insanın dilinden düşmüyor ovecegiz şunu yaptılar bunu yaptılar diye öyle beyinsizler var ki adam çiftçilikle uğraşıp mazot 10 lira olsun gene helal olsun bunlara diyecek kadar beyinsiz olabiliyor

Umarım bundan sonra 2.el g29 fiyatları düşer diye umucam ama hiç sanmıyorum

Sanmam düşmez bu fiyatlar

10 liralık sprey ile force feedback hariç g29 umu g923 yapabilirim teşekkürler logitech… :smiley:

4 Beğeni

Satılık g29, temiz kullanıldı, fiyat 5 bin :joy::joy:

G29’dan hiçbir farkı yok denilebilir.
Tek fark TrueForce desteği !

Oyun geliştiricileri, oyunlarında TrueForce’u desteklemek için Logitech’in SDK’sını entegre etmek zorundalar.
Bu yapılmazsa, direksiyonun önceki sürümlerle benzerlik göstereceği açıklandı. :rofl:

Arkadaşlar merhaba, G hub profil olayını çözebilen var mı aranızda?

olay şu; ben örnek veriyorum fh5 oynuyorum ayarları böyle yaptım ama oyuna girince bu ayarları geçersiz kılıyor. Direksiyonum tekrar 900 dereceye dönüyor yay merkezleme 20e çekiyor kendini. İnternette arıyorum arıyorum bulamıyorum çözümünü.