Logitech G920 Bilinmeyen Aygıt sorunu

Selamlar 1 saat önce g920 direskiyon seti aldım bilgisayar a bağladığımda ayıt sürücüsü yok bilinmeyen aygıt gibi sorunlarla karşılaştım logitech g hub yüklü her şey tamam güncelleştirmeler tamam farklı usb leredde taktım ama sorunu bir türkü çözemedim sorun nedir nasıl çözerim acil yardım istiyorum şimdiden teşekkürler en kötü format attırmayı düşünüyorum artık

logitech gaming software yazılımını tamamen kaldırıp yeniden başlat ve sonran tekrar kur sonra yine yeniden başlat

1 Beğeni

şuan işe gidiyorum gece dönücem döndüğümde denicem ama buna benzer bişey yaptım sil yükle aç kapat yeniden başlat yaptım sorun hala aynıydı bi yol kat edemedim başka bir öneriniz varmı işletim sistemim win 7 64 bit kimi forumlarda win 10 a geç önerileri aldım sizin farklı bir fikriniz varsa yardım edin lütfen sorun direksiyondamı pc demi gaming software damı çözmüş değilim yardıma açım bildiğiniz

Windows 10a geçmen iyi olur tabii

1 Beğeni

geçsem düzelir mi ama sorun bi çok yeri araştırdım kesin net bi cevap bulamadım bu sorunun sonu nereye gidecek

yardım eden bilen yok mu arkdaşlar

Aldığın ürün sıfır mı yoksa ikinci el mi? Hasan’ın dediği gibi win10 a geçmen çözüm sağlayabilir belki.

Ek olarak dosyayı tekrar indirerek temiz kurulum yapmayı dene

1 Beğeni

ikinci el aldım ama çok çok temiz
sıfırdan farksız 2019 ocak ayının 26 sında alınmış kutulu faturalı garantili takınca direksiyonun üstündeki beyaz ışık yanıp yanıp sönüyor ama hiç sabit yanmıyor eve gidince gereksiz
tüm driver programları silip tekrardan attığınız linkten kurucam başka önerisi olan varmı en kötü win 10 a geçicem