Logitech G29 Frendeki Kauçuk

Arkadaşlar öncelikle bende 0 aldığım bir G29 var pedallarda frenin içindeki kauçuk maddeyi çıkarmak istiyorum ama güvenemiyorum bildiğiniz güvenilir istanbul çevresinde bir iletişim mağazası var mı veya en güvenli şekilde nasıl çıkarabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler teşekkür ederim…

@HasanOfke abi G920 nin kini kendi çıkarmıştı o yardımcı olabilir kendi başına çıkarmak istersen ama yok ben güvenemiyorum kendime bi yere vereyim dersen bilemem…

1 Beğeni

Ben rehber hazırladım ama yayınlamadım ilginç :frowning:
Fotoğraflar vs. işlenecekti videolu değil.

1 Beğeni

Hasan abi istek varsa atsan olmaz mı 14 yaşında bir öğrenciyim direksiyonu bozmak istemiyorum :grinning:

Teşekkür ederim…

Video çekmem için pedalları söküp göstermem lazım ee zaten ben silgiyi çıkardım içinden sadece göstermiş olurum resimleri çektim
yazı hazırdı yine o yazı üzerinden yardımcı olurum

2 Beğeni

Çok büyük makbule geçmiş olur abim merakla bekliyorum

Dediğim gibi daha küçüğüm bu camiada ve bu konunun videolarına falan baktım ama güvenemiyorum bir kablosu bir şeyi giderse bütün direksiyon gidebilir diye korkuyorum bir yardıma ihtiyacım var ama…

Kendine güveniyorsan yaşın önemi yok. Şöyle bir video buldum belki yardımı dokunur: How to Fix Logitech G29/G920 Brake - YouTube