Logitech dfgt düz durmuyor!

Arkadaşlar konuyu Google da bulamadım belki uzman arkadaşlarım yardımcı olurlar. Sorun şu sekilde; oyun içinde direksiyon 1-1.5 derece sağa doğru dönük konumda. Kontrol ayarlarından sadece klavyeyi seçiyorum direksiyon tam düz konumda el freni çekik araç düz konumda iken tekrar dfgt seçiyorum hiç birşeye dokunmama rağmen tekrar hafif sağa atıyor kendini. Logitech driveri silip yeniden yükledim. USB yerini değiştirdim. Ayarları default yaptım ama sorun aynı.

1)Enable centering spring bölümünü 25 değil 100 yap
2)Direksiyon doğrusalsızlığı en sağa çek
3) bir de, pc açıkken dfgt driver programını açık tutup pc’ye giren jakı sök tak, direksiyon sola sağa dönüp ortalasın kendini, sorun kalmaması lazım :+1:

Bunları yaparken oyunu kapat, sonra oyuna giriş yap

100 yapınca donduremiyorum direksiyonu çok az düzelme var ama bu şekilde oynamak mümkün değil maalesef :grin:

başındaki tiki kaldır kardeşş
ayrıca dediklerimi sırasıyla yaptıktan sonra (daha önceleri, senin sorunun vardı bende de, bu şekilde kalmadı) hiçbir problem kalmamalı.

Enable centering kısmındaki tiki kaldır, sonra uygula adımları

direksiyon ayarın, logitech profiller programında 900 derece mi?
ayrıca sorun düzeldiyse doğrusalsızlığı orta kısma çek
o, default olması için en sağa çekilmeli.
sonra istediğin gibi ayarlayabilirsin

Evet 900 derecede. Yıllardır oynuyorum ya yeni farkettim sorunu gözüm takıldı iyice. Ya da yeni oldu bu sorun. Dogrusalsızlığı pek sevemedim, sorunu düzeltiyor ama eşitsizlik çok canımı sıkıyor. Şimdilik merkezlemeyi her iyi ayardan kapadım böyle devam edicem bir süre . Teşekkür ederim.