Leptop alıcam ve leptoplar tam özelliklerini ve fiyatını veren site önerileriniz varsa çok sevinirim

Arkadaşlar merhaba bir leptop beğendim alıcam ama Freedos yazıyor yani windows yüklü değil ben nerede yükletirim ama çakma yüklerler mi nasıl oluyor yani bu windows yüklemeleri bana biraz yardımcı olurmusunuz pc cilere götürsem çakma mı yüklerler nerde yüklenir bu windows
Yoksa cd mi var bende takıp yükleyebilir miyim

Yardımcı olursanız çok sevinirim fazla bilgim yok kusura bakmayın herkese iyi günler dilerim

SAYGILAR

Çok fiyat farkı yoksa elektronik mağazalarından bakın, ordakiler herşeyi hazır halde

1 Beğeni

@ONURKULL nasıl yani hocam kurulu laptop olarak mı bakayım diyorsunuz

1 Beğeni

Evet genellikle içinde hazır Windows ile satılıyor çoğu. İmkan varsa öncelikle bunlardan bak. Diğer şekilde sitesinden deneme sürümlü Windows indirip kendin kurarsın. Yasal olmayan yollardan tam sürüme çevirebiliyorsun ama bunu kesinlikle önermem. Ya da bazı internet sayfaları Windows key satıyor, buna da bakabilirsin.

2 Beğeni

Arkadaşlar merhaba bir leptop beğendim alıcam ama Freedos yazıyor yani windows yüklü değil ben nerede yükletirim ama çakma yüklerler mi nasıl oluyor yani bu windows yüklemeleri bana biraz yardımcı olurmusunuz pc cilere götürsem çakma mı yüklerler nerde yüklenir bu windows

YOKSA CD FALAN MI VAR BENDE TAKIP YÜKLEYEBİLİR MİYİM

Yardımcı olursanız çok sevinirim fazla bilgim yok kusura bakmayın herkese iyi günler dilerim

SAYGILAR

Bu şekilde yapan var mı

CD’ye falan gerek yok, USB Bellek kafi.

Neyin nasıl yapılacağı buradan bakabilirsiniz.

1 Beğeni

@Rageon

Çok teşekkür ederim hocam güzel sisteme benziyor eve gittim okuyacam ve izlecem

Hayırlı akşamlar

@Rageon hocam bu video 2016 yılına ait halen geçerlimi acaba böyle windows yükleme
Cevaplarsanız çok sevinirim hocam şimdiden teşekkür ediyorum

@ONURKULL Hocam dediniz ya “”" Çok fiyat farkı yoksa elektronik mağazalarından bakın, ordakiler herşeyi hazır halde “” diye bana sitelerin linkini atarmısın rica etsem birde o sitelere bakmak istiyorum
Şimidden teşekkürler iyi geceler

Benim ilk aklıma gelen Vatan Bilgisayar kendim kullandığım sistemide ordan topladım.

1 Beğeni

Geçerli. Technopat forumunda öneriyorlar.

Şahsen işletim sistemi yüklü şekilde almanızı önermem. Yüklü alınca bunu Laptop fiyatına abartılı şekilde yansıtıyorlar. Kendiniz Win 10 deneme sürümünü yükleyip 15₺ gibi Key alarak tam sürüm yapabilirsiniz.

1 Beğeni

@Rageon evet hocam yazdığınız gibi Freedos laptoplar özelikleri süper uygun fiyata veriyorlar Windows yüklü olanlar özelikler düşük ama fiyat maşallah uçmuş durumda

Yardımlarınız için teşekkür ederim

Merhabalar @Ziya_01 ,
Freedos cihazların ana amacı Windows işletim sisteminin çok maliyetli lisans ücreti olmasından kaynaklanıyor.Yani kullanıcılara size çok daha makul bir ürün sunuyorum fakat siz bir şekilde işletim sistemini kendiniz yüklemelisiniz diyor. Bu noktada arkadaşın bıraktığı Technopat videosunu kullanabilirsiniz veya buna benzer bir çok farklı örnek bulabilirsiniz.

1 Beğeni

@Techno.Track teşekkürler hocam bende Freedos alıcam büyük ihtimal

Dostlar leptop alıcam ama fiyatı ve özellilerini tam net düzgün şekilde verecek site biliyor musunuz bu konuda bilgim yok bana yardımcı olursanız sevinirim
Saygılar

Dostlar leptop alıcam ama fiyatı ve özellilerini tam net düzgün şekilde verecek site biliyor musunuz bu konuda bilgim yok bana yardımcı olursanız sevinirim
Saygılar.

Bitirdin bizi Ziyaa… :smiley: Konuyu hergün farklı olaya çeviriyorsun, birde üst üste yazıyorsun bunlara gerek yok. Gerekli cevaplar gelir sana zaten. Herneyse sorunu değiştirmeden yanıtlayayım. Teknosa, Vatan, Media Markt, Hepsiburada, Gittigidiyor, n11, İtopya, İstanbul Bilişim, sınırları aşmak istersen de Monster bunlar önde gelenler. Hepsi de detaylı bilgileri net ve düzgün biçimde veriyor, umduğunu bulursun diye umuyorum. Biraz uğraşıp araştırmak, sağa sola bakınmak gerek…

1 Beğeni

@Ziya_01 Bütçenizi belirtirseniz sizin için bir kaç cihaz öne sürebilirim.

@Mci61 kusura bakmayın hocam bilgim yok çok fazla bilgi edinip kısa sürede leptop almak tekrardan rahatsız ettiysem kusura bakmayın Hayırlı akşamlar