Kişisel dorse ve araç skinleri

Merhaba dostlarım, sizden bir ricam olucak ben bir türlü beceremedim. Kişisel dorseye bir skin yapacağım ama ne yaptıysam halledemedim. Bana yardımcı olabilecek birisi olursa skin yapılacak materyalları ulaştırabilirim mod’a dönüştüremedim bir türlü

1 Beğeni

Buradan nasıl yapıldığına bakabilirsin.

1 Beğeni

Sorun olan kısmı neresi ? dosyaları mod dosyasınamı çeviremediniz ? yoksa oyuna attınız modu gördünüz fakat menüdemi çıkmıyor ?

Sorunu tam anlatırsanız yardımcı olmaya çalışırım.

1 Beğeni

Mod manager kısmında bile görünüyor fakat oyun içerisinde boyamalara geçince görünmüyor. Modu görmüyor kısacası

Tüm işlemleri hata olmaksızın yaptım ama bir türlü boyamalarda yaptığım skini bulamıyorum

Vallahi o kadarını biliyorum.Onu @ONURKULL’a sorsan daha iyi olur.

Olmadığına göre illaki bir yeri atlamış olabilirsiniz. Videoyu normal hızlarda izleyip yapabilmek mümkün değil hızı düşürüp tekrar dikkatlice yapın.

Yaptığınız boyamaları tek dosyaya atmayın ve 1 den fazla boyamaları aktif etmeyin hepsi çıkmıyor sadece 1 tanesi gözüküyor ben 4 farklı yapmıştım 3’ü çıkmadı.

Def dosyalarıyla sıkıntı var o zaman, onları kontrol edin veya yükleyin bende bakabilirim.

Yardımlarınız ve önerileriniz hepinize çok teşekkür ederim. Nerede hata yaptığımı hâlâ bulamıyorum, acaba sizlere yapacağım skini göndersem siz halledebilir misiniz? Herhangi bir kişisel dorseye ayarlansa yeterli
resimag.com/p1/78ec214c767.jpeg

2 Beğeni

Şuan dışardayım PC başına geçince hazırlayacağım

Ben dönene kadar siz bu adresten örnek skin dosyalarını indirip kontrol edebilirsiniz. Özellikle “def” leri kontrol edin zira bahsettiğiniz olay onlardan kaynaklı gibi ;

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?t=260428

1 Beğeni

Ya SCS bu tarz çekiciler ve dorseler için kişiye bir özelleştirme seçeneği sunsa herkes istediği resmi koyabilse böyle bir kolaylık sağlasalar daha da iyi olacak umarım ilerde böyle bir şey de yaparlar. Hazır stock kaplamalar ve dlc ler ile nereye kadar millet ya beğeniyor ya beğenmiyor adını yazmak istiyor falan filan yani

Aslında çok zor değil skin yapımı dediğiniz gibi olsa çok daha güzel olur tabi ama biraz pratik biraz dosyaları tanıma ile çok rahat kaplama yapabilirsiniz :wink:

1 Beğeni

ben çekicime de bir şey yapmak istiyorum. bana bir bilgi verebilirmisiniz acaba?

teşekkürler :slight_smile:

Teşekkür ederim çok mahcup oluyorum

@hzdavut0 Rica ederim, mahçup olunacak birşey yok sonucu güzel olsun o yeter :slight_smile: Sizin skini çok basit haliyle yaptım dosyası burda ; SAHIN_SCS

@VabisciBey Yardımcı olurum tabiki ama hangi aşamada ? Sıfırdansa çok ayrıntılı yazılar ve videolar var onlara göz atın derim, ama uygulamada bir sıkıntı varsa çözmeye çalışırız.

1 Beğeni

sıfırdan başlamayı videolar yardımı ile öğrenebilirim, uygulamadaki temel amaçları bilmiyorum. bu arada şahin dorsesi güzelmiş, soyadımı görmek güzel ve teşvikleyici oldu :smiley:

3 Beğeni