Kalıcı Ban Yedim

Arkadaşlar merhaba,

Multiplayer’da düzenle oynayan ve her oyunu videoya çeken biriyim. Sadece iki banımda yeğenimin oynaması yüzünden ban yedim, diğerleri tamamen benim hatamdan kaynaklı. Son oyunumda da önümdeki arkadaş uzun süre yavaş bir süre seyretti. Tam sollamaya kalktım ki karşıdan gelen olduğu haritadan farkettim ve tekrar şeridime geçtim. Bu yavaşlamama sebep oldu ve arkadaki arkadaşlar sollamaya çalıştı. Bir karmaşa çıktığı anda Skoda sürücüsü de yavaş gidiyordu ve sollamaya kadar verdim. Tamam hatalıyım ama sağa girmeye çalışırken Skoda yol vermedi, ben de karşıdakine çarpmamak için kendimi yol dışına attım. Kesinlikle troll hareketler yapmam, mümkün olduğu kadar düzenli oynarım oyunu. Toplam 530 saatimin en an yarısı online geçti. Fakat bugün itibariyle kalıcı olarak yasaklandım. İtiraz ettim ve admine durumu izah ettim ama sonuç değişmedi. Fikirlerinizi alabilir miyim? (Yaş 25+)

Son olarak adminin bana cevabı bu şekilde:

I appreciate that you didn’t mean to end up doing that, but as you can see from both of our videos, you did perform an inappropriate overtake and drive on the wrong side of the road whilst another user was coming in the opposite direction and then you actually rammed a car from your overtaking (which you can see in your right mirror). Specifically, this could have easily been avoided if you had chosen to slow down at Please... - YouTube because, at that point in the video, you show no signs of slowing down and continue to accelerate even when you can see on the map that another user is coming down in the opposite direction. If you had a decent ban history, I would have most likely given you a chance here, but this ban is now your 6th active ban and to me that doesn’t prove that you’re learning from your mistakes when driving.

ADMİNİN KANIT VİDEOSU: TruckersMP - Ban Evidence 988743 - YouTube
BENİM VİDEOM:Please... - YouTube

Singleplayerda güzel :slight_smile:

3 Beğeni

Haklısın o da güzel ama bu sorunu çözemez miyim? :slight_smile:

1. banınsa kalıcı olmaz profilinde ne yazıyor? admin videoyu kesmiş sen sansürlemişsin.

Yüksek lagdan dolayı belki bi nebze kabul edilebilir. Ancak önündeki yavaş gitmiyor ki normal gidiyor (altındaki tır ya malum). Hatta adamların sana attığı videoda daha az suçlusun :smiley: Kendi videonda ta baştan beri adamı sıkıştırıp, karşı şeridin görünmediği düz çizgi olan yerde adam sollamışsın.
Ben olsam ben de banlardım ama perma değil.

Neyse canımız sağ olsun. Ozgur59 3.değil toplamda 6.oldu. Artık Single devam ederim yapacak bir şe yok. :slight_smile:

6.banın olduysa ve hatalıyım diyorsan zaten burada konu açmanın anlamı yok single’da oyna o daha zevkli :slight_smile:

hatalısın hatam yok deme şansın yok maalesef senin gibi kullananlar yüzünden wotr yüklerini kaç kez yaktım f7 çekmek zorunda kaldığım için. kaldı ki 6. kez ceza almak da büyük başarı gerektiriyor ki başarmışsın… 130 la gidip 85 90 la gidenler yavaş seyretti demek de ayrı bir mevzu… Üzülmedim ama keşke dikkat ederek oynasaydın ki sanırım yeni bir üyelik almadan da bunu başarma şansın kalmadı.

2 Beğeni

Teşekkürler fikirlerinizi belirttiğiniz için…

Seni banlamalarında sonuna kadar haklılar. 6 aktif bandan sonra savunabileceğin bişey yok. Senin gibi arkadaşlar oyundan banlandıkça ortam daha da düzelecektir.

3 Beğeni

Herkes 6 ban yediğine dikkat çekmiş ama konu sahibi arkadaş 2 banı yeğeni sayesinde yediğini söylemiş :slightly_smiling_face:

Benim de baş belası yeğenim var sürekli tembih ediyorum ETS2’den uzak dur diye ama yasak olunca ona daha ilgisini çekiyor. PC’yi ortak kullanmayanlar bunu anlayamaz.

Bunları arkadaşı savunmak amacıyla yazmadım, yediği bu bandan bağımsız olarak yazdım. Eminim herkesin 2-3 ban yemişiliği vardır. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Yaş 25+ belirtmen gerçekten çok ilginç olandı. Valla hiç kusura bakma senin gibi oyuncular yüzünden 4 senedir neler çektim anlatamam . O yüzden singleplayer da sana şimdiden mutluluklar diliyorum.

1 Beğeni

truckermp sifresini değiştirir ve paylaşmaz ise zaten giremez…boş yapmaya gerek yok sp de oynar oynayacaksa…

• ban yemişliği olabilir ayrı mevzu bu arkadaş 1 sene içerisinde 6 kere yeme üstün başarısını göstermiş…
1 Beğeni

yaz indirimleri bitmeden yeni hesap al, ismini farklı koy, yeni hesap aldığını kimseye söylemezsen kaldığın yerden devam edersin hatta yeğenine bir tane farklı hesap al.

Truckersmp nin kurallarından biri de herkesin kendi hesabından kendisinin sorumlu olması. Yani öyle pardon kuzenim çarpmış vs kabul edilmiyor. Hem zaten bu oyunun singleplayer’ıda var değil mi orada da oynayabilirler.

Toxic fikirlerin için çok sağol. Böyle olduktan sonra bu oyun hep böyle yiğenlerin elinde kalacak…

toxic olan tmp’nin işe yaramaz ban sistemi.